Array
Wybierz razem z nami Dobry Design! Ruszyło głosowanie internautów

Wybierz razem z nami Dobry Design! Ruszyło głosowanie internautów

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 paź 2019 09:06

Rozpoczęło się już wielkie głosowanie w konkursie Dobry Design organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Chcesz zostać naszym jurorem i wytypować najlepszy twoim zdaniem produkt do wnętrz? Weź udział w głosowaniu internautów!

Oprócz głosowania profesjonalnego jury, w skład którego weszło aż 150 architektów i projektantów wnętrz, swoje głosy mogą wskazać także konsumenci - czytelnicy portalu Dobrzemieszkaj.pl.

Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Design zgłoszonych zostało prawie 200 produktów w 12 kategoriach: przestrzeń pokoju dziennego, przestrzeń sypialni i garderoby, przestrzeń kuchni i jadalni, przestrzeń łazienki, przestrzeń dziecka, podłogi i ściany, drzwi i okna, otoczenie domu, nowoczesne technologie, AGD, wnętrza i obiekty publiczne oraz projekt wnętrza. Spośród nich możecie wybrać swój typ i przyznać Nagrodę Konsumenta.

Jak głosować?

1. Z galerii konkursowej Dobry Design 2020 >>>DOSTĘPNA TUTAJ - KLIK<<< wybierz jeden, najlepszy Twoim zdaniem produkt.

2. Oddaj na niego swój głos. Głosować można tylko raz i tylko na jeden produkt. Głosy przyjmowane są na podstawie imienia i nazwiska oraz adresów IP komputerów. Jeśli już zagłosowałeś, możliwość oddawania głosu znika!

Głosowanie internetowe trwa od 22 października 2019 r. od godz. 09.00 do 8 listopada 2019 r. do godz. 24.00 w serwisie internetowym www.dobrzemieszkaj.pl/dd.

Ogłoszenie wyników głosowania internetowego nastąpi w dniu 5 grudnia 2019 r. podczas gali wręczenia tytułów Dobry Design 2020, która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu 2019. Produkt, który uzyska największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym otrzyma tytuł Dobry Design 2020 – Nagroda Konsumenta.

Zapraszamy do głosowania! Wybierz razem z nami Dobry Design!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny