Dobrze Mieszkaj: gwiazdą grudniowego numeru znany aktor Piotr Polk!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 gru 2016 12:06

W sklepach można już kupić najnowszy numer magazynu Dobrze Mieszkaj. Gwiazdą tego wydania jest znany aktor Piotr Polk, który opowiedział nam o swojej pasji do mebli i wziął udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla magazynu Dobrze Mieszkaj.

Grudniowo-styczniowe wydanie magazynu Dobrze Mieszkaj stoi pod znakiem Forum Dobrego Designu - wyjątkowego wydarzenia, którego jest organizatorem, a które miało miejsce 7 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. W tym wydaniu magazynu prezentujemy więc przede wszystkim sylwetki czwórki spośród licznego grona twórców designu, którzy 7 grudnia wzięli udział w Forum Dobrego Designu - czwartej edycji jednego z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu.

Jednym z gości tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu był również Piotr Polk. Znany aktor, który od lat realizuje swoją wyjątkową pasję – projektuje i tworzy meble –został gwiazdą najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj. W udzielonym nam wywiadzie mówi o pasji do mebli, a także zawodzie aktora.

W najnowszym wydaniu magazynu Dobrze Mieszkaj znalazło się także wiele ciekawych tematów dotyczących urządzania i wyposażania wnętrz. Podpowiadamy, jak stworzyć aranżację komfortową i reprezentacyjną zarazem. Taką, dzięki której z przyjemnością spędzimy czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Polecamy jak zaaranżować domową strefę relaksu. Radzimy jak urządzić modną i wygodną kuchnię otwartą na salon, tak, aby nawet czas poświęcony przygotowaniom spędzić z gośćmi. Z myślą o tych, którzy już nie mogą doczekać się karnawału i planują szaloną prywatkę przygotowaliśmy wybór najnowszych i najciekawszych urządzeń audio, które rozkręcą każdą imprezę oraz praktycznych gadżetów na przyjęcie.
W bloku tematów poświęconych przygotowaniu domu na święta polecamy przegląd najpiękniejszych ozdób świątecznych. Przygotowaliśmy również propozycje wytwornych nakryć i dekoracji odświętnego stołu, które zachwycą gości. Jak zwykle nie zabrakło wnętrz z polskich domów. Prezentujemy cztery projekty domów i mieszkań w różnych stylach i o różnych metrażach.

Zapraszamy do lektury. Najnowsze wydanie Dobrze Mieszkaj 1/2017 można kupić w salonach prasowych lub na stronie www.salonprasowy.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny