Eliza Polakiewicz: swoją pasję rozwija z sukcesem

Autor: Redakcja Archiconnect.pl
25 kwi 2018 09:41

Eliza Polakiewicz to absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Swoją pracownię EP Studio założyła w Toruniu w 2016 roku. Choć stoi dopiero u progu kariery, ma już na koncie kilka udanych realizacji z zakresu projektowania wnętrz.

Już w trakcie studiów wykazała ponadprzeciętne zdolności i predyspozycje do wykonywania zawodu architekta. Zwyciężyła w konkursach na najlepszy projekt dyplomowy inżynierski, a później magisterski z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego. Tytuł zawodowy uzyskała z wyróżnieniem.

Jak sama o sobie mówi Eliza Polakiewicz: Projektowanie wnętrz od zawsze było moją pasją, którą rozwijam od kilku lat. W procesie aranżacji wnętrz na pierwszym planie stawiam oczekiwania oraz styl życia użytkowników. W swoich projektach kieruję się zarówno funkcjonalnością, jak i wysokim walorem estetycznym, a nowe wyzwania stanowią dla mnie największą motywację do ciągłego rozwoju. Trendy w branży projektowej zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego doskonalę swój warsztat na międzynarodowych targach oraz szkoleniach i warsztatach.

Udana metamorfoza mieszkania w Toruniu - projekt Elizy Polakiewicz

Swoją ofertę kieruje do inwestorów prywatnych oraz firm, którym zależy zarówno na wartościach estetycznych jak i praktycznych. Oferuje kompleksowe projekty wnętrz indywidualnych (mieszkania, domy, lofty), komercyjnych (biura, sklepy, salony usługowe), a także projekty małej architektury. Do każdego zadania podchodzi indywidualnie. Dopasowuje ofertę zgodnie z oczekiwaniami inwestora, równocześnie podpowiadając i wskazując najbardziej efektywną drogę współpracy.

Właścicielka pracowni projektowej EP Studio podkreśla, że w relacji projektant – klient najistotniejsze jest zrozumienie oczekiwań klienta. - Dlatego zawsze na wstępie mojej współpracy z inwestorem zawsze przeprowadzam gruntowny wywiad. Taka szczera rozmowa służy zrozumieniu potrzeb oraz stylu życia, a także określeniu budżetu jakim dysponuje klient, tak aby projekt był „szyty na miarę” i możliwy do zrealizowania. Dwustronna szczera komunikacja pomiędzy projektantem a klientem gwarantuje sukces i zadowolenie ze współpracy ze mną – mówi Eliza Polakiewicz.

Nic bardziej jej nie cieszy jak radość i zadowolenie klienta, uśmiech na twarzy inwestora po zakończonym projekcie. - Staram się szukać nowych rozwiązań oraz pomysłów. Jeżeli znajdą one uznanie klienta, jest to dla mnie satysfakcjonujące i motywujące.

Eliza Polakiewicz radzi, jak urządzić pokój nastolatka

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny