×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Algeo Square - nowe modele baterii podtynkowych i wielootworowych/Ferro

Algeo Square - nowe modele baterii podtynkowych i wielootworowych/Ferro

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 sie 2019 15:07
Aktualizacja: 29 sie 2019 14:45

Rozbudowana kolekcja baterii Algeo Square dostarcza nowych możliwości gustownego i spójnego, a przede wszystkim praktycznego urządzenia łazienki. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.


Nazwa produktu: ALGEO SQUARE - nowe modele baterii podtynkowych i wielootworowych

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Rozbudowana kolekcja baterii Algeo Square dostarcza nowych możliwości gustownego i spójnego, a przede wszystkim praktycznego urządzenia łazienki. W ofercie zadebiutowały nowe modele, takie jak: - czterootworowa bateria wannowa stojąca, - bateria podtynkowa wannowa ścienna, - umywalkowa podtynkowa z wylewką długości 18 cm, - umywalkowa podtynkowa z wylewką długości 22 cm. Rozwiązania te – skądinąd nieczęsto spotykane wśród propozycji producentów armatury łazienkowej – pozwolą na stworzenie łazienki, której wyznacznikami będą nie tylko najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz kąpielowych, ale także elegancja i luksus. W zestawieniu nowości szczególnie warto zwrócić uwagę na te dedykowane wannie. Czterootworowa bateria stojąca to świetna propozycja do modeli z szerszym rantem, na którym można posadowić elementy zestawu. Ukryty w obudowie wąż prysznicowy nie dość, że nie będzie się skręcał, to dodatkowo nie zajmie cennego miejsca. To charakterystyczne „połączenie” bryły wanny i baterii jest gwarancją ich wyjątkowej spójności estetycznej.

Natomiast proponowana bateria podtynkowa to rozwiązanie na miarę najnowszych trendów w wyposażaniu wnętrz łazienkowych. Minimalistyczny design kolekcji Algeo Square – to kwintesencja dobrego smaku, którego nie może zabraknąć w łazienkach o cechach salonu kąpielowego. Warto zwrócić uwagę na podkreślany już wcześniej walor estetyczny. Ukrywają one – czy to pod ścianą, czy to pod obudową wanny – serce armatury, czyli korpus zawierający m.in. mieszacz. Widzimy jedynie niezbędne w codziennym użytkowaniu elementy funkcjonalne baterii, takie jak wylewka, uchwyt sterujący wodą, rączka prysznicowa oraz ozdobna rozeta. Rozwiązania te ułatwiają także utrzymanie baterii w czystości ze względu na ograniczoną na zewnątrz liczbę elementów. Baterie podtynkowe z linii Algeo Square są kompletne, co oznacza, że w zestawie znajdziemy zarówno jej część natynkową, jak i podtynkową. Daje to pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować, a montaż całego zestawu będzie znacznie ułatwiony. Dostęp do elementów montowanych w ścianie możliwy jest po zdjęciu rozety.

Od kiedy na rynku: Czerwiec 2019 (nowe modele)

Cena produktu: Od 521,00 do 1136,00 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: Tak

Dokumentacja: Tak, wszystkie wymagane dokumenty 

FERRO S.A.
32-050 Skawina, ul. Przemysłowa 7
tel. 12 25 62 100, fax 12 27 67 606
info@ferro.pl
www.ferro.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także