×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Amigo VerdeLine i Amiga VerdeLine - zestawy natryskowe oszczędzające wodę/Ferro

Amigo VerdeLine i Amiga VerdeLine - zestawy natryskowe oszczędzające wodę/Ferro

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 sie 2019 15:11

Amigo VerdeLine i Amiga VerdeLine to zestawy natryskowe bliźniaczo podobne pod względem zastosowanych rozwiązań oszczędzających wodę. Oba modele pozostają bezkonkurencyjne pod względem proponowanych opcji i ceny wśród podobnych produktów z tego samego segmentu cenowego. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: AMIGO VERDELINE i AMIGA VERDELINE - zestawy natryskowe oszczędzające wodę

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Amigo VerdeLine i Amiga VerdeLine to zestawy natryskowe bliźniaczo podobne pod względem zastosowanych rozwiązań oszczędzających wodę. Oba modele pozostają bezkonkurencyjne pod względem proponowanych opcji i ceny wśród podobnych produktów z tego samego segmentu cenowego. Amigo VerdeLine gwarantuje komfortową kąpiel pod prysznicem dzięki deszczowni o wymiarach 20x20 cm oraz eleganckiej, 1-funkcyjnej rączce prysznicowej. Z kolei Amiga VerdeLine ma okrągłą głowicę deszczową o średnicy 20 cm oraz praktyczną półkę, która pozwoli na swobodne odstawienie niezbędnych pod prysznicem kosmetyków.

Wykorzystane w zestawie ograniczenie przepływu wody oraz system napowietrzania Ferro Air-in System – sprawiają, że Amigo – podobnie jak Amiga – pozwala na oszczędność ponad połowy zużywanej podczas kąpieli wody w porównaniu do standardowych pryszniców. Daje to realną szansę na zwrot kosztu zakupu już po 9 miesiącach! Jak to wyliczyliśmy? Przeciętny czas używania natrysku dziennie to 15 minut na 3 osoby. Przepływ przez standardowy prysznic to 12 l/min, a przez Amiga VerdeLine i Amgio VerdeLine – 6 l/min. Jeśli założymy, że cena wody zmieszanej kształtuje się na poziomie 15 zł/m3, to miesięczny koszt korzystania z rozwiązań standardowych wyniesie 81 zł. Na kąpiel z użyciem Amiga i Amigo wydamy w tym samym czasie 40,5 zł. Zwrot kosztu zakupu zestawu, który wynosi 380 zł brutto będzie się zatem kalkulował już po 9,4 miesiąca. A oszczędność tę można mnożyć przez kolejne lata użytkowania. Wybór Amiga VerdeLine i Amigo VerdeLine po prostu się opłaca!

Od kiedy na rynku: Maj 2019

Cena produktu: 380,00 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: Tak

Dokumentacja: Tak, wszystkie wymagane dokumenty

Więcej informacji

FERRO S.A.
32-050 Skawina, ul. Przemysłowa 7
tel. 12 25 62 100, fax 12 27 67 606
info@ferro.pl
www.ferro.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także