Apartament w modernistycznej kamienicy w centrum Katowic/Wellcome Home. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Apartament w modernistycznej kamienicy w centrum Katowic/Wellcome Home. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2019 13:45

Apartament w modernistycznej kamienicy w centrum Katowic/Wellcome Home

Mieszkanie to jest klasycznym przykładem modernizmu, odwołującym się do idei Bauhausu. Wnętrze umiejętnie koresponduje z kamienicą, nawiązując do historii otoczenia. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Apartament w modernistycznej kamienicy w centrum Katowic

Nazwa kategorii: Projekt wnętrza mieszkalnego

Opis produktu: Koncept cechują proste założenia funkcjonalne, brak ornamentów czy zbędnych zdobień. Główny nacisk położono na pragmatyczne wykorzystanie przestrzeni. Nie było to jednak przeszkodą do wyeksponowania sztuki i oryginalnych mebli z lat 50-tych i 60-tych, które są bezpośrednim nawiązaniem do czasów PRL-u i wracającej do łask polskiej moderny. Biel, odrestaurowany drewniany parkiet ułożony w klasyczną jodełkę i naturalne materiały posłużyły architektom za tło dla mocnego błękitu, który przełamuje prostotę i nadaje całej aranżacji żywego charakteru.

Od kiedy na rynku
wrzesień 2019

Wellcome Home
ul. Jana Matejki 4/2, 40-077 Katowice
Telefon: +48 32 555 0 444
hello@wellcome-home.com
www.wellcome-home.com

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ