Array
Bateria czasowa TEMPOMIX 3/Delabie

Bateria czasowa TEMPOMIX 3/Delabie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 sie 2019 15:10

TEMPOMIX 3 pozwala na realizację 85% oszczędności wody w porównaniu z klasyczną armaturą. Jednym gestem użytkownik może wybrać temperaturę wody i uruchomić wypływ. Delikatne uruchamianie baterii TEMPOMIX 3 umożliwia użycie przez każdego użytkownika, bez względu na jego stopień samodzielności. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Bateria czasowa TEMPOMIX 3

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: OSZCZĘDNOŚĆ WODY, ERGONOMIA I DESIGN W BUDYNKACH PUBLICZNYCH 

W sanitariatach publicznych spotykamy różnego rodzaju ograniczenia, które nie występują w warunkach mieszkaniowych. Produkty instalowane w miejscach publicznych muszą być odporne na wandalizm i jednocześnie, coraz częściej, muszą być estetyczne. Zwłaszcza, że sanitariaty obiektów publicznych stanowią ich wizytówkę. W dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują od toalet publicznych nie tylko czystości i łatwego dostępu, ale również wizualnej przyjemności i komfortu. Właściciele i zarządzający budynkami publicznymi stopniowo odkrywają interes w dbaniu o sanitariaty, czy to w fazie projektowania czy obsługi. Hotele, restauracje, nocne kluby i prestiżowe bary posiadają coraz częściej sanitariaty o wyjątkowej aranżacji. Sklepy, muzea, kina, teatry, dworce, lotniska, galerie handlowe, itp. nie odbiegają od tej tendencji z barwnymi aranżacjami, których celem jest wywrzeć jak najlepsze wrażenie.

Oszczędność wody

Wypływ jest nastawiony na 3 l/min. Dzięki automatycznemu zamknięciu po 7 sekundach wypływu, TEMPOMIX 3 pozwala na realizację 85% oszczędności wody w porównaniu z klasyczną armaturą.

Ergonomia

Jednym gestem użytkownik może wybrać temperaturę wody i uruchomić wypływ. Delikatne uruchamianie baterii TEMPOMIX 3 umożliwia użycie przez każdego użytkownika, bez względu na jego stopień samodzielności.

Design

Czyste i ponadczasowe linie baterii TEMPOMIX 3 zostały zachowane również w tej nowej wersji ściennej. Wybór temperatury i delikatne uruchamianie są zintegrowane w designie produktu bez dodania dźwigni zmiany temperatury. Bateria z przyciskiem-pokrętłem TEMPOMIX 3 idealnie harmonizuje się z pomieszczeniem, bez względu na rodzaj instalacji i budynku użyteczności publicznej.

Opis techniczny: Czasowa bateria ścienna do umywalki, uruchamiana przyciskiem-pokrętłem: Delikatne uruchamianie. Regulacja temperatury i uruchomienie wypływu przyciskiem-pokrętłem. Czas wypływu nastawiony na ~7 sekund, regulacja od 3 do 10 sekund. Wypływ nastawiony na 3 l/min przy 3 barach z możliwością regulacji od 1,5 do 6 l/min. Wandaloodporne sitko antyosadowe. Korpus z litego, chromowanego mosiądzu L. 190 mm. Mocowanie ścienne Z1/2". Podtynkowe przyłącza wody. Filtry i zawory zwrotne. Regulowany ogranicznik temperatury maksymalnej.

Cena produktu: 1 282,62 zł netto

Gwarancja produktu: 10 lat gwarancji

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: Przewidywana dostępność: 2 połowa 2019 roku

Dokumentacja: tak

Delabie Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 8
tel. 22 789 40 52
info@delabie.pl
www.delabie.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny