×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Brama garażowa LPU 42 z nową powierzchnią Duragrain/Hörmann

Brama garażowa LPU 42 z nową powierzchnią Duragrain/Hörmann

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 wrz 2019 10:32

Seria bram segmentowych LPU 42 z szerokimi przetłoczeniami L i z nową powierzchnią DURAGRAIN stwarza szerokie możliwości aranżacji. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Brama garażowa LPU 42 z nową powierzchnią DURAGRAIN

Nazwa podkategorii: Otoczenie domu

Opis produktu: Seria bram pozwala na dopasowanie bramy nawet do bardzo wyszukanych architektonicznie projektów, na wkomponowanie jej w każdą nietypową elewację. W sumie producent proponuje aż 24 unikatowe wzory powierzchni Duragrain, które do złudzenia przypominają np. beton, zardzewiałą stal, przetarte drewno, bambus i najróżniejsze gatunki drewna, jak np. orzech włoski terra, orzech kolonialny, spalony dąb, biały dąb czy drewno tekowe. Nanoszenie na płytę bramy wzorów, które wiernie imitują naturalny wygląd i charakter tych szlachetnych materiałów umożliwia specjalna, opracowana przez firmę Hörmann, innowacyjna technologia druku.

Bramy z serii Duragrain są też wyjątkowo trwałe. Ich dekoracyjna powierzchnia powlekana jest specjalnym lakierem ochronnym, który chroni powierzchnię bramy przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami atmosferycznymi, a także przed zarysowaniem. Nawet długie oddziaływanie promieni słonecznych nie powoduje blaknięcia koloru, a drobne zarysowania nie uszkadzają powłoki. Opcjonalnie firma Hörmann oferuje także maskownice nadproża i ościeżnic w kolorach dopasowanych do wzoru powierzchni Duragrain oraz drzwi boczne do garażu z przetłoczeniami L i powierzchnią Duragrain. Inwestorzy, którym zależy na eleganckim wyglądzie bramy także od środka garażu, mogą zamówić bramę LPU 42 z powierzchnią Duragrain w wersji Premium – z okuciami, rolkami i prowadnicami malowanymi w takim samym białoszarym kolorze jak płyta bramy od wewnątrz. Bramy LPU 42 zbudowane są z dobrze ocieplonych segmentów o grubości 42 mm, co gwarantuje ich wysoką izolacyjność cieplną.

Od kiedy na rynku: Od 2019 r.

Cena produktu: Cena netto bramy (bez napędu): od 3241 zł (wymiar 2500 x 2125 mm). Cena netto bramy (z napędem): od 4402 zł (wymiar 2500 x 2125 mm, napęd ProMatic)

Gwarancja produktu: 10 lat (gwarancja bezpiecznego użytkowania)

Pogwarancja: Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dokumentacja: Bramy spełniają wymagania zharmonizowanej normy europejskiej PN-EN 13241-1. Dopuszczone do obrotu na podstawie Deklaracji Właściwości Użytkowych i oznakowania wyrobu znakiem „CE”.

Katalog bram

Hörmann Polska
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
61 / 81 97 300
info@hormann.pl
http://www.hormann.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także