Całościowa aranżacja łazienki z VIGOUR derby

Całościowa aranżacja łazienki z VIGOUR derby

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 sie 2019 09:45

Łazienka rodzinna, designerska, przystosowana do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych czy też do wymagań stawianych pomieszczeniom w budynkach użyteczności publicznej – kolekcja derby pozwoli zrealizować każdy z tych projektów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Całościowa aranżacja łazienki z VIGOUR derby

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: 
VIGOUR derby – punkt za DESIGN! Kolekcja derby, niemieckiej marki VIGOUR obejmuje ponad 400 produktów, z których każdy może stworzyć łazienkę swoich marzeń. Gwarantuje to szeroki wybór produktów – armatury, ceramiki, wanien, brodzików oraz dodatków. Łazienka rodzinna, designerska, przystosowana do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych czy też do wymagań stawianych pomieszczeniom w budynkach użyteczności publicznej – kolekcja derby pozwoli zrealizować każdy z tych projektów. Linia derby została zaprojektowana przez zespół projektowy Michaela Steina, który może poszczycić się już 24-letnim doświadczeniem, pracując nie tylko dla krajowych, ale i zagranicznych marek. Współpraca z VIGOUR trwa od roku 2012, kiedy to została zaprojektowana pierwsza dla VIGOUR kolekcja white. W prezentowanej kolekcji derby zespół projektowy połączył funkcjonalność z uniwersalnym wyglądem. Design derby charakteryzują architektoniczne formy podstawowe i miękkie zaokrąglenia. Michael Stein i jego zespół stosują tym samym w łazience aktualny trend w designie - łagodny puryzm Kolekcja wyznacza również całkiem nowe standardy w swojej kategorii cenowej , zapewniając niepowtarzalną różnorodność i dostępność rozwiązań ukierunkowanych na spełnianie potrzeb użytkownika. Wszystko to jest dostępne w trzech odsłonach: derby, derby style i derby plus. Zobacz więcej na: https://vigourpolska.pl/produkty/wszystkie/derby/

Od kiedy na rynku: Czerwiec 2018

Cena produktu: Dodatki już od 29 zł, armatura już od 450 zł, ceramika już od 240 zł, wanny już od 800 zł, brodziki już od 690 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski.

Dostępność na rynku: Wyłącznie w Salonach Łazienek Elements.

Dokumentacja: Produkty posiadają Deklaracje Właściwości Użytkowych, są oznaczone znakiem CE.

Nagrody,opinie,rekomend.: Marka Vigour jest tegorocznym zwycięzcą konkursu German Brand Award w kategoriach Heating & Bathroom oraz Product Brand of the Year, German Design Award Special 2017, Plus X Award 2016 "Fachhandwerksmarke des Jahres, Nagroda GOOD DESIGN.

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor VIGOUR GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce.
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny