Deska Tarasowa WPC Noble Collection/Prymus. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Deska Tarasowa WPC Noble Collection/Prymus. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 paź 2019 14:43

Deska Tarasowa WPC Noble Collection/Prymus

Wybierając deski tarasowe Noble Collection, otrzymują Państwo materiał do pięknego wykończenia swojego domu albo otoczenia, odporny na zmienne warunki atmosferyczne, a do tego niezapalny. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Deska Tarasowa WPC Noble Collection

Nazwa kategorii: Otoczenie domu

Opis produktu: Wytrzymałość, bezpieczeństwo i estetyka – jeśli udałoby się połączyć te trzy cechy, otrzymalibyśmy deskę idealną. Tak się składa, że kolekcja desek tarasowych oferowanych przez Prymus S.A. stawia właśnie na te trzy filary. Wybierając deski tarasowe Noble Collection, otrzymują Państwo materiał do pięknego wykończenia swojego domu albo otoczenia, odporny na zmienne warunki atmosferyczne, a do tego niezapalny. Ufamy jakości swoich produktów, dlatego dajemy aż 25 lat gwarancji na gnicie i butwienie! Co więcej, deski tarasowe Noble Collection – jako połączenie drewna i PVC – mogą być poddawane recyklingowi. Jeśli zechcą Państwo odświeżyć swoje najbliższe otoczenie, my przyjmiemy zakupione u nas stare deski do utylizacji, a przed Państwa domem będzie mógł stanąć zupełnie nowy taras, na przykład w kolorze brązowym, szlachetnego orzecha lub grafitu. Deski nadają się także jako wykończenie schodów, obrzeży basenów, oczek wodnych i pomostów. Aby zapewnić niezawodność i trwałość tarasu na lata warto gruntownie przemyśleć i zaplanować jego wykonanie. Gwarantem jakości jest połączenie tradycji z nowoczesnością. Nasze deski tarasowe powstają z połączenia drewna oraz tworzywa sztucznego (PVC), co czyni je niewiarygodnie trwałymi. Przez wiele lat można je użytkować bez konieczności konserwacji, malowania czy olejowania, a mimo to wciąż wyglądają atrakcyjnie. Woda także nie sprawia problemu, ponieważ deski są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, co czyni je idealnymi do budowy instalacji zewnętrznych budynku, takich jak tarasy czy balkony.

Zalety i walory:

Prostota czyszczenia

Czyszczenie produktu jest niezwykle łatwe, wystarczą zwykłe środki domowego użytku. Najlepszy efekt można uzyskać używając wody pod wysokim ciśnieniem (przy max. 100 barach), zgodnie z kierunkiem ryflowania deski. Nie należy stosować rozpuszczalników, ani maszyn czyszczących. Wszechstronność zastosowania Zastosowanie profili jest ograniczane jedynie przez wyobraźnię Klienta. Można je wykorzystać nie tylko do tarasów i balkonów, lecz nadają się idealnie również do basenów i oczek wodnych, a nawet pomostów żeglarskich.

Trwałość

Profilom niestraszne są warunki atmosferyczne, biologiczne, słona woda, chlor, ścieranie oraz siły mechaniczne. Zabiegi konserwacyjne i serwisowe nie są konieczne, dzięki odporności i wytrzymałości produktu. Efektem czego jest oszczędność czasu i pieniędzy.

Estetyka

Perfekcyjnie proste deski, bez skaz w postaci sęków i spękań upiększą każdy taras. Wysoka jakość zapobiega odkształcaniu i wybrzuszaniu. Brak widocznych gwoździ i wkrętów dzięki mocowaniu desek na klipsach znacznie zwiększa estetykę.

Głębia i trwałość koloru

Dzięki filtrom UV oraz pigmentowi, charakteryzującym się najwyższą jakością uzyskano niespotykaną głębię kolorów w tego typu produktach. Współgra z tym innowacyjna technologia wielowarstwowości desek gwarantująca stabilność kolorystyczną i wymiarową

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny