×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Drzwi aluminiowe AT 400 z przeszkleniem bocznym/Internorm

Drzwi aluminiowe AT 400 z przeszkleniem bocznym/Internorm

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 wrz 2019 11:19

Drzwi wejściowe z przeszkleniem stanowią wizytówkę wnętrza i są preludium dobrze dobranego wykończenia. Zapewniają dostęp światła słonecznego do przedpokoju oraz ciekawą dekorację dla elewacji. Przeszklenie może zostać wykonane z jednej strony, po obu stronach, a także z góry w formie naświetla. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Drzwi aluminiowe AT 400 z przeszkleniem bocznym

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Oprócz standardowych przezroczystych szyb dostępne są również przeszklenia w kolorze mlecznym – zapewniające zarówno prywatność, jak i dopływ światła. Dodatkowo rama przeszklenia może zostać zatynkowana tak, aby widoczna była wyłącznie szyba. Zewnętrzne drzwi wejściowe z aluminium AT 400 z przeszkleniem od Internorm to skuteczny sposób na zabezpieczenie domu przed włamaniami. Klasa bezpieczeństwa RC2, zamek wieloryglowy, ukryte zawiasy oraz antywłamaniowa wkładka z opatentowanym trójwymiarowym zabezpieczeniem przed wytrychem i przewierceniem składają się na solidność tego modelu. W przypadku drzwi do domu AT 400 nie można zapomnieć o pasywnej przenikalności cieplnej – zarówno dla samych drzwi, jak i przeszklenia. Współczynnik Uw wynosi zaledwie 0,75 W/(m2K), co pozwala na montaż drzwi o dużej powierzchni przy zachowaniu wysokiej energooszczędności domu. Izolacyjność akustyczna Rw wynosi 36 dB. Drzwi mogą mieć maksymalnie aż 2,8 metra wysokości. Szerokość maksymalna drzwi bez przeszklenia wynosi 1,3 m, a całego systemu drzwi z przeszkleniem 3 m.

Od kiedy na rynku: Od 2011

Cena produktu: Wycena indywidualna

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny 10 lat, pogwarancyjny 30 lat

Dostępność na rynku: Drzwi wykonywane na zamówienie

Dokumentacja: Certyfikaty na izolacyjność cieplną i dźwiękową wystawione przez Politechnikę w Graz (TU Graz); certyfikat na klasę antywłamaniowości wystawiony przez Instytut Technologii Przeciwpożarowej i Badań Bezpieczeństwa w Linz (IBS Linz)

IFTM Group Sp. z o.o.
Wołoska 9A, 02-583 Warszawa
tel. 801 88 99 87
biuro@iftm-group.com
www.internorm.com.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także