×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Drzwi podnoszono-przesuwne KS 430 ComfortDrive /Internorm

Drzwi podnoszono-przesuwne KS 430 ComfortDrive /Internorm

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 wrz 2019 13:49

Drzwi podnoszono-przesuwne Internorm KS 430 z napędem elektrycznym ComfortDrive zarówno przy manualnym, jak i automatycznym otwieraniu, przesuwają się niezwykle płynnie i lekko – to zasługa ukrytych w prowadnicy kółek ze stali nierdzewnej. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Drzwi podnoszono-przesuwne Internorm KS 430 ComfortDrive

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Dzięki nowej funkcji ComfortDrive wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby ważące nawet 400 kg skrzydło antywłamaniowe przesunęło się całkowicie samo… Płaski próg zapewnia wygodne przejście i idealnie nadaje się do budowy domu bez barier. Ponadto dzięki maksymalnej wysokości skrzydła aż do 2,8 metra ten model drzwi przesuwnych może sięgać od sufitu do podłogi. Z kolei dopuszczalna szerokość drzwi aż do 6,5 metra pozwala na doskonałe doświetlenie wnętrza. Oprócz standardowej konfiguracji skrzydło + fix polecamy również wariant symetryczny z dwoma rozsuwanymi skrzydłami na środku i przeszkleniem stałym po bokach. Jeśli drzwi podnoszono-przesuwne zostaną połączone z przeszkleniem stałym, np. Internorm HX 300, powstanie jeszcze większa szklana powierzchnia, która sprawi, że pomieszczenia będą wyjątkowo imponujące, jasne i przestronne! Przy oknach wielkopowierzchniowych kluczowe są doskonałe parametry izolacyjne, zwłaszcza jeżeli budujemy dom pasywny. Dlatego KS 430 charakteryzuje się przenikalnością cieplną na poziomie zaledwie Uw = 0,64 W/(m2K) i dobrym wyciszeniem do Rw = 43 dB. Klasa bezpieczeństwa RC2 (przy oszkleniu VSG P4) zapewnia wysoką antywłamaniowość i ochronę majątku. Wszystkie parametry poświadczone certyfikatami niezależnych instytutów.

Od kiedy na rynku: Z napędem elektrycznym od 2019, bez napędu od 2014

Cena produktu: Wycena indywidualna

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny 10 lat, pogwarancyjny 30 lat

Dostępność na rynku: Drzwi wykonywane na zamówienie

Dokumentacja: Certyfikaty na izolacyjność cieplną i dźwiękową wystawione przez Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim (IFT Rosenheim); certyfikat na klasę antywłamaniowości wystawiony przez Instytut Technologii Przeciwpożarowej i Badań Bezpieczeństwa w Linz (IBS Linz)

IFTM Group Sp. z o.o.
Wołoska 9A, 02-583 Warszawa
tel. 801 88 99 87
biuro@iftm-group.com
www.internorm.com.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także