×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Elektroniczny, ścienny dozownik mydła w płynie/Delabie

Elektroniczny, ścienny dozownik mydła w płynie/Delabie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 sie 2019 14:49
Aktualizacja: 28 sie 2019 09:05

Ten nowy dozownik został zaprojektowany, aby spełnić istotną rolę utrzymania higieny w budynkach użyteczności publicznej: możliwość częstego czyszczenia. Zastosowanie jednoczęściowej, gładkiej pokrywy z przegubem ułatwia obsługę i ogranicza nisze bakteryjne Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Elektroniczny, ścienny dozownik mydła w płynie

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: DESIGN I TECHNOLOGIA DLA OPTYMALNEJ HIGIENY RĄK

Grupa DELABIE, ekspert w dziedzinie akcesoriów dla zapewnienia higieny w miejscach publicznych, wprowadza na rynek nowy, elektroniczny dozownik mydła. Dzięki swoim estetycznym kształtom i funkcjonalności jest niezbędnym produktem w budynkach użyteczności publicznej. 

Design 

Dostępny w trzech wykończeniach - Inox błyszczący, satynowy i epoksyd biały - ten nowy, elektroniczny dozownik mydła idealnie pasuje do każdego stylu dekoracji wnętrza łazienki. 

Całkowita higiena 

Mycie rąk jest podstawą dobrej higieny i skutecznym środkiem przeciwko bakteriom. Elektronika zwiększa tę skuteczność. Detekcja obecności dłoni jest automatyczna dzięki detektorowi na podczerwień. Regulacja odległości detekcji gwarantuje brak kontaktu dozownika z dłonią i zapobiega skażeniu przez ręce. Podobnie jak większość akcesoriów DELABIE, pokrywa dozownika jest wykonana ze stali nierdzewnej 304 bakteriostatycznej. Jego powierzchnia pozostaje błyszcząca, twarda i gładka, zapobiegając łatwemu przywieraniu bakterii. 

Łatwe czyszczenie

Ten nowy dozownik został zaprojektowany, aby spełnić istotną rolę utrzymania higieny w budynkach użyteczności publicznej: możliwość częstego czyszczenia. Zastosowanie jednoczęściowej, gładkiej pokrywy z przegubem ułatwia obsługę i ogranicza nisze bakteryjne. Zbiornik mydła zapobiega stałej stagnacji mydła, oferując maksymalną higienę. 

Stworzony do budynków użyteczności publicznej 

Antywyciekowa, wodoszczelna pompa dozująca posiada system antyblokady i dystrybuuje odpowiednią ilość mydła na detekcję. Wyposażony w zamknięcie na zamek z uniwersalnym kluczem DELABIE pozwala uniknąć, bardzo częstych w budynkach publicznych, prób kradzieży. System detekcji zużywa niewielką ilość energii i pozwala na żywotność baterii do 300 000 cykli. Podświetlana kontrolka niskiego poziomu baterii i okienko kontroli poziomu mydła optymalizują konserwację. Zbiornik znajdujący się powyżej obudowy na baterie ułatwia napełnianie mydłem.

Opis techniczny: Elektroniczny, ścienny dozownik mydła w płynie. Model odporny na wandalizm z zamknięciem na zamek i uniwersalnym kluczem DELABIE. Brak kontaktu z dłonią: automatyczna detekcja dłoni przez detektor na podczerwień (regulowana odległość detekcji). Jednoczęściowa pokrywa z przegubowym otwarciem ułatwia obsługę i utrzymanie higieny. Pompa dozująca: doza 0,8 ml (regulacja do 7 doz na detekcję). Zasilanie: dostarczonych 6 baterii AA -1,5 V (DC9V) zintegrowanych w korpusie dozownika mydła. Podświetlana kontrolka niskiego poziomu baterii. Zbiornik z szerokim otwarciem: ułatwia napełnianie pojemnikami o dużej pojemności. Okienko kontroli poziomu mydła. Wykończenie Inox 304 błyszczący. Grubość Inoxu: 1 mm. Pojemność: 1 litr. Wymiary: 90 x 105 x 256 mm. Do mydła w płynie na bazie roślinnej o maksymalnej lepkości: 3 000 mPa·s. Znak CE. 10 lat gwarancji.

Od kiedy na rynku: Lipiec 2019

Cena produktu: 829,78 zł netto

Gwarancja produktu: 10 lat gwarancji

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: Lipiec 2019

Dokumentacja: tak

Delabie Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 8
tel. 22 789 40 52
info@delabie.pl
www.delabie.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także