Elektroniczny system kontroli dostępu Winkhaus blueSmart/Winkhaus

Elektroniczny system kontroli dostępu Winkhaus blueSmart/Winkhaus

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 wrz 2019 15:38

Elektroniczny system kontroli dostępu Winkhaus blueSmart. Pozwala on w wygodny i bezpieczny sposób zarządzać dostępami w obiektach o złożonej strukturze organizacyjnej w oparciu o dane przekazywane bezprzewodowo przez elektroniczny klucz do elektronicznych wkładek. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Elektroniczny system kontroli dostępu Winkhaus blueSmart

Nazwa kategorii: Nowoczesne technologie

Opis produktu: Elektroniczny system kontroli dostępu Winkhaus blueSmart. Pozwala on w wygodny i bezpieczny sposób zarządzać dostępami w obiektach o złożonej strukturze organizacyjnej w oparciu o dane przekazywane bezprzewodowo przez elektroniczny klucz do elektronicznych wkładek. System blueSmart nie tylko steruje kontrolą dostępu, ale także rejestruje ruchy użytkowników i zlicza usługi, z których oni korzystają - w biurowcach, hotelach, szpitalach, halach sportowych, obiektach zabytkowych, domach opieki, szkołach a także na lotniskach. To inteligentne rozwiązanie łączy zalety systemów działających offline i online, czyniąc użytkowanie obiektu wygodnym i bardziej ekonomicznym. blueSmart pracuje w sieci wirtualnej. Elektroniczne komponenty systemu komunikują się ze sobą bezprzewodowo i offline, w ten sposób przetwarzają informacje i przekazują je dalej. Dzięki temu dane ważne dla pracy systemu aktualizowane są bardzo szybko. Nośnikiem informacji jest klucz blueSmart, który przekazuje je do wkładek podczas codziennego użytkowania. W chwili, gdy użytkownik przykłada swój klucz do czytnika lub wkłada do elektronicznej wkładki, następuje wymiana danych takich jak np. zmiana praw dostępu do pomieszczeń, zmiana czasowych ograniczeń dostępu, protokół użytkowania drzwi, komunikaty o stanie baterii i wiele innych.

Na wypadek zagubienia klucza generalnego i konieczności natychmiastowej blokady dostępu została stworzona możliwość przekazania polecenia o zablokowaniu klucza do wszystkich drzwi z wykorzystaniem wirtualnej sieci Winkhaus. W każdej chwili można zablokować zagubione klucze i wprowadzić nowe schematy dostępu. Prawa dostępu mogą być tymczasowo ograniczane, a wejścia i wyjścia kontrolowane w elektronicznym rejestrze. System montuje się szybko i łatwo, ponieważ nie wymaga okablowania, jak zdecydowana większość tego typu rozwiązań (systemy dostępowe online), a wkładki elektroniczne mają wymiary takie same jak wkładki tradycyjne. Są one wyposażone w bardzo wydajne baterie oraz pamięć ostatnich 2000 zdarzeń (z datą i godziną). blueSmart jest kompatybilny z systemami kontroli czasu pracy, systemami alarmowymi, zarządzania energią w budynku itp. Jeden system może składać się nawet z 195.000 wkładek lub kluczy.

Zalety elektronicznego systemu kontroli dostępu blueSmart:
• Bezprzewodowa technologia
• Komunikacja komponentów za pomocą sieci wirtualnej
• Bezproblemowe zmiany i blokady dostępu
• Łatwość instalacji
• Niskie koszty eksploatacji
• Integracja z innymi systemami informatycznymi
• Certyfikaty potwierdzające zastosowanie do drzwi o rożnym przeznaczeniu

Od kiedy na rynku: 2014

Cena produktu: Na zapytanie.

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Tak.

Dostępność na rynku: Tak.

Dokumentacja: karta produktu, System dostępowy blueSmart w obiektach sportowychPoznaj Elektroniczną kontrolę dostępu - Winkhaus blueSmart (Video)

Winkhaus Polska Beteiligungs sp. z o.o. sp.k.
ul. Przemysłowa 1, 64-130 Rydzyna
Telefon/Fax 65 52 55 700
winkhaus@winkhaus.pl`

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny