×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
FertigDeska Chevron Dąb Color Alabastro/Jawor-Parkiet

FertigDeska Chevron Dąb Color Alabastro/Jawor-Parkiet

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2019 15:30
Aktualizacja: 18 paź 2019 11:26

FertigDeska Chevron Dąb Color Alabastro to podłoga, która każdemu z pomieszczeń doda wyjątkowego charakteru. Kolor Alabastro jest doceniany przez klientów i architektów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: FertigDeska Chevron Dąb Color Alabastro

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Drewnianą podłogą ułożoną we wzór jodły francuskiej zachwycili się już w XVI wieku królowie i arystokraci francuscy. Urzekała precyzyjnym, symetrycznym wzorem i dodawała wnętrzom wyrafinowanej elegancji. Dziś wraca na salony w nowoczesnym wydaniu. Kolor Alabastro jest doceniany przez klientów i architektów. Piękny, elegancki i oryginalny - swoją barwę zawdzięcza unikalnej formule barwienia. Podłoga nie jest ani żółta, ani bielona. Kolor ten doskonale będzie się prezentować w zestawieniu z ekologicznymi materiałami wykończeniowymi. Za sprawą ozdobnego wzoru jodły francuskiej świetnie pasuje też do rustykalnych i klasycznych aranżacji. Standardowo stosowana w wersji parkietu, jednak to w wersji deski z elementem o wymiarach 14 mm, szerokość:140 mm, długość: 850/990 mm zachwyca możliwościami architektonicznymi i efektem końcowym.

Od kiedy na rynku: Podłogi FertigDeska Chevron dostępne są na polskim rynku od lutego 2016 roku.

Cena produktu: 370 zł netto/m²

Gwarancja produktu: Produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta.

Pogwarancja: Rekomendowane przez Jawor-Parkiet punkty dystrybucyjne ofertują klientom stałą konsultację specjalistów oraz serwis pogwarancyjny, jak również serwis gwarancyjny parkieciarzy rekomendowanych przez autoryzowane punkty sprzedaży.

Dostępność na rynku: Podłogi FertigDeska Chevron dostępne są w blisko 300 punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Dokumentacja: Certyfikat FSC®, Atest higieniczny, Certyfikat zgodności

Nagrody,opinie,rekomend.: 6 grudnia 2017 roku podczas Forum Dobrego Designu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2018. Cała kolekcja Chevron, przeznaczona do montażu we wzór jodły francuskiej, głosami projektantów i architektów wnętrz otrzymała nagrodę główną w kategorii Podłogi i ściany.

Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet
ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 56 474 80 84; fax: 56 472 44 85
sekretariat@jawor-parkiet.pl
www.jawor-parkiet.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także