Głowica prysznicowa z funkcją LED, Nikles Technolight

Głowica prysznicowa z funkcją LED, Nikles Technolight

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 sie 2019 09:31

Dzięki głowicy Technolight marki Nikles podczas codziennej kąpieli możesz nakarmić niemal wszystkie swoje zmysły! Teraz możesz cieszyć się z niezwykłych wrażeń wzrokowych nie tylko dzięki efektownemu wystrojowi łazienki, ale i technologii LED zastosowanej w głowicy natrysku Technolight. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Głowica prysznicowa z funkcją LED, Nikles Technolight

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu:
Dzięki głowicy Technolight marki Nikles podczas codziennej kąpieli możesz nakarmić niemal wszystkie swoje zmysły! Teraz możesz cieszyć się z niezwykłych wrażeń wzrokowych nie tylko dzięki efektownemu wystrojowi łazienki, ale i technologii LED zastosowanej w głowicy natrysku Technolight. Subtelne światło z łatwością stworzy przyjemną atmosferę i pomoże Ci się zrelaksować. Co więcej, dzięki specjalnie opracowanej technologii turbiny wodnej, Nikles Technolight nie potrzebuje zewnętrznego źródła prądu – wystarczy TYLKO energia wodna! Nowoczesną strefę prysznicową będzie wyróżniać także wyjątkowa oszczędność wody - w głowicy zastosowano inteligentny system dystrybucji, dzięki któremu zużycie wody jest mniejsze, ale nie cierpi na tym siła strumienia - Twoja kąpiel będzie więc zawsze komfortowa. Dodatkowo, armatura Nikles wykorzystuje technologię Easy-to-Clean, która sprawia, że usuwanie osadu z kamienia jest dziecinnie proste. Głowice z funkcją LED dostępne są w dwóch wersjach okrągłej (300 mm średnicy) i kwadratowej (wymiary 300x300 mm). Można je skompletować z ramieniem ściennym lub sufitowym. Cechują się eleganckim, minimalistycznym designem, a dzięki barwie chromu, typowej dla większości modeli armatury, głowica łatwo wpasuje się w charakter łazienki.

Od kiedy na rynku: 2015 r

Cena produktu: od 1165 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski.

Dostępność na rynku: Wyłącznie w Salonach Łazienek Elements.

Dokumentacja: Produkt posiada Deklaracje Właściwości Użytkowych, jest oznaczony znakiem CE.

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Nikles Inter AG na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce.
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny