Array
Grzejnik kolumnowy Delta Laserline/Purmo

Grzejnik kolumnowy Delta Laserline/Purmo

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 paź 2019 20:57

Grzejniki kolumnowe Delta łączą w sobie najnowocześniejszą technologię wykonania z pięknym wzornictwem, zapewniając najwyższy komfort ogrzewania i użytkowania. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Grzejnik kolumnowy Delta Laserline
Kategoria: Przestrzeń pokoju dziennego
Opis produktu: Grzejniki kolumnowe Delta łączą w sobie najnowocześniejszą technologię wykonania z pięknym wzornictwem, zapewniając najwyższy komfort ogrzewania i użytkowania. Unikalna w skali światowej, nowoczesna technologia kompletnego spawania za pomocą wiązki laserowej sprawia, że spoina między żeberkami ma minimalną szerokość. Dzięki temu grzejniki z linii Delta są niezwykle odporne na korozję. Warto zwrócić uwagę również na dużą wydajność grzejników – rury profilowane w kształt litery D mają większą powierzchnię wymiany ciepła w porównaniu z klasycznymi rurami o przekroju kołowym, ponadto promieniuje ono bardziej równomiernie.

Duży odstęp pomiędzy sąsiadującymi elementami dodaje całej formie lekkości i sprawia, że grzejniki są łatwe do czyszczenia. To cecha wyjątkowo istotna dla alergików. Z przestrzeni między żeberkami bez problemu można usunąć osiadający kurz. Wysokiej jakości malowanie w wielu kolorach RAL lub kolorach specjalnych otwiera dalsze możliwości wariantów aranżacyjnych. Grzejniki Delta Laserline mogą być zarówno poziome, jak i pionowe. Można je montować nie tylko na ścianie. Przewidziane są także w wersji wolnostojącej, zamontowane na przykład przed oknem tarasowym od samej podłogi. Liczba kolumn w głąb grzejnika jest zmienna co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych wyborów pod względem dopasowania kształtu do niezbędnej mocy grzewczej. Wyjątkowy projekt połączenia kolumn w serii Delta Laserline pozwala na montaż grzejnika również na wygiętej ścianie.

Grzejniki kolumnowe Delta Laserline doskonale sprawdzą się jako wydajne źródło ciepła w pomieszczeniach takich jak: pokój dzienny, salon czy industrialna przestrzeń loftu. Warto dodać , że w ofercie marki Purmo znajduje się limitowana kolekcja grzejników Delta Laserline, inspirowana stylem Bauhaus. Unikalne kolory i wykończenie serii grzejników LOFT EDITION odpowiadają wymagającym gustom i odważnym projektom rodem z wczesnych lat modernizmu i szkoły Bauhaus. Patynowy brąz, miedź czy lakierowana stal to nowe odcienie i faktury w palecie kolorów Purmo, które będą idealnym uzupełnieniem aranżacji np. loftu. Zapraszamy na stronę: www.purmo.com.pl/loft-edition W ofercie marki Purmo posiadamy również inne kategorie grzejników Delta: 1) Delta Laserline VT 2) Delta Twin M 3) Delta Column Bench 4) Delta Bar

Od kiedy na rynku: 2005
Cena produktu: Cena katalogowa : od 300 do 10000 zł
Gwarancja produktu: Rettig Heating Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. Przemysłowej ( zwany dalej Gwarantem ) udziela na terytorium Unii Europejskiej 10-letniej ( licząc od dnia zakupu ) gwarancji na grzejniki kolumnowe PURMO zamontowane w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania nie dłuższej jednak niż 11 lat licząc od daty produkcji grzejnika.
Pogwarancja: Dostępność Działu jakości w siedzibie firmy w Rybniku . W okresie trwania gwarancji oraz po jej upływie dostępność certyfikowanych serwisantów na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: Sprzedaż wyłącznie w autoryzowanych punktach dystrybucji produktów produktów Purmo
Dokumentacja: Firma Rettig Heating Sp. z o.o. produkuje grzejniki PURMO w oparciu o wprowadzony w firmie zintegrowany system zarządzania jakością i zarządzania środowiskiem zgodny z normami ISO 9001 i ISO 14001 co potwierdzają certyfikaty przyznane przez British Standards Institution.

Rettig Heating Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 11, 44-203 Rybnik
Biuro Handlowe:
ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa
tel: (22) 544 10 00
fax: (22) 544 10 01
purmow@purmo.pl
www.purmo.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny