Grzejnik łazienkowy Mauritius/Purmo

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 paź 2019 21:02

Model Mauritius dzięki możliwości montażu prostopadle do ściany, spełnia rolę ażurowej ścianki działowej. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Grzejnik łazienkowy Mauritius
Kategoria: Przestrzeń łazienki
Opis produktu: Model Mauritius dzięki możliwości montażu prostopadle do ściany, spełnia rolę ażurowej ścianki działowej. Grzejąca ścianka o lekkiej drabinkowej konstrukcji pozwala na ciekawą i funkcjonalną aranżację przestrzeni łazienki, dzieląc ją na strefy. Grzejnik Mauritius szczególnie dobrze wkomponuje się w obszar pomiędzy wanną, a umywalką. Jest bardzo funkcjonalny, oprócz ogrzewania służy jako suszarka do ręczników czy wieszak. Model ten, tworzy również pewien rodzaj ozdobnego parawanu, który może rozświetlić łazienkę oraz nadać jej wyjątkowy styl.

Dzięki zastosowaniu podwójnych rzędów kolektorów poziomych grzejnik posiada dużą moc cieplną. Dlatego też idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o dużej powierzchni. Marka PURMO posiada w swojej ofercie grzejniki łazienkowe o lekkiej i estetycznej konstrukcji. Warto podkreślić, że wszystkie modele wykonane są z najwyższej jakości stali i materiałów doskonale chroniących powierzchnię przed uszkodzeniami. Elegancja i wyszukane wzornictwo grzejników łazienkowych PURMO nadają każdej łazience wyjątkowy charakter.

Od kiedy na rynku: 2004
Cena produktu: Cena katalogowa od 2000 do 4000 zł
Gwarancja produktu: Rettig Heating Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. Przemysłowej ( zwany dalej Gwarantem ) udziela na terytorium Unii Europejskiej 10-letniej ( licząc od dnia zakupu ) gwarancji na grzejniki kolumnowe PURMO zamontowane w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania nie dłuższej jednak niż 11 lat licząc od daty produkcji grzejnika.
Pogwarancja: Dostępność Działu jakości w siedzibie firmy w Rybniku . W okresie trwania gwarancji oraz po jej upływie dostępność certyfikowanych serwisantów na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: Sprzedaż wyłącznie w autoryzowanych punktach dystrybucji produktów Purmo.
Dokumentacja: Firma Rettig Heating Sp. z o.o. produkuje grzejniki PURMO w oparciu o wprowadzony w firmie zintegrowany system zarządzania jakością i zarządzania środowiskiem zgodny z normami ISO 9001 i ISO 14001 co potwierdzają certyfikaty przyznane przez British Standards Institution.

Rettig Heating Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 11, 44-203 Rybnik
Biuro Handlowe:
ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa
tel: (22) 544 10 00
fax: (22) 544 10 01
purmow@purmo.pl
www.purmo.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny