Hybrydowy pisuar Hybrimatic Fino/Delabie

Hybrydowy pisuar Hybrimatic Fino/Delabie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 sie 2019 10:30

Dzięki hybrydowemu systemowi spłukiwania pisuar HYBRIMATIC FINO to prawdziwa ekologiczna alternatywa dla pisuarów bezwodnych. Unikalny system detekcji i automatyczne spłukiwanie pozwalają na maksymalną oszczędność wody. Hybrydowy system detekcji, zintegrowany w pisuarze, jest niewidoczny z zewnątrz. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Hybrydowy pisuar Hybrimatic Fino

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: 

Dzięki hybrydowemu systemowi spłukiwania pisuar HYBRIMATIC FINO to prawdziwa ekologiczna alternatywa dla pisuarów bezwodnych. Unikalny system detekcji i automatyczne spłukiwanie pozwalają na maksymalną oszczędność wody. 

Nowy i niewidoczny system detekcji 

Hybrydowy system detekcji, zintegrowany w pisuarze, jest niewidoczny z zewnątrz. Spłukiwanie jest przeprowadzane automatycznie po wykryciu cieczy w pisuarze. 

Oszczędność wody 

Spłukiwanie pisuaru ma standardowo spełniać 3 funkcje: opłukać ścianki miski pisuarowej, odnowić wodę w syfonie oraz uniknąć krystalizacji moczu w rurach. Dzięki użyciu korka z membraną bez syfonu, pisuar HYBRIMATIC umożliwia oszczędność ilości wody, którą musimy użyć do odnowienia wody w syfonie. Jedyne 7 cl wody (1 sekunda wypływu) wystarczy, aby opłukać całą miskę pisuarową i membranę. W okresie dużego ruchu użytkowników tryb intensywny się aktywuje. Spłukiwanie odbywa się dopiero po oddaleniu się ostatniego wykrytego użytkownika, aby zmniejszyć zużycie wody. 

Maksymalna higiena 

Brak kontaktu z dłonią pozwala uniknąć przenoszenia bakterii przez ręce. Spłukiwanie w produkcie HYBRIMATIC uruchamia się automatycznie po oddaleniu się użytkownika. Higieniczne spłukiwanie okresowe co 24 godziny po ostatnim użyciu (możliwość ustawienia co 12 h) pozwala uniknąć proliferacji bakterii oraz zapychania się rur kanalizacyjnych. Dodatkowo pisuar FINO jest produkowany ze stali nierdzewnej: Inox 304 bakteriostatyczny. Jest to stop łatwy w czyszczeniu i idealnie przystosowany do środowisk o wysokich wymaganiach higienicznych. 

Ekologia 

W przeciwieństwie do pisuarów „bezwodnych”, HYBRIMATIC nie wymaga użycia kosztownych produktów chemicznych (płyny i środki czystości). Inox, z którego produkujemy pisuar FINO, jest materiałem w 100% nadającym się do recyklingu, co pozytywnie wpływa na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

Prosta konserwacja i ograniczona obsługa 

Dostęp do podzespołów jest ułatwiony i zabezpieczony od spodu pisuaru. Regularne spłukiwanie pozwala ograniczyć częstotliwość obsługi pisuaru i wymiany membrany. 

Odporność na wandalizm 

Firma DELABIE rozwinęła technologię automatycznego spłukiwania opartą na detekcji przepływu moczu. Detektor nie jest widoczny i nie ma możliwości jego chwycenia przez użytkownika. Podzespoły i mocowania są niedostępne dla użytkownika. 

Opis techniczny: Indywidualny pisuar wiszący z hybrydowym systemem spłukiwania: System HYBRIMATIC: - Zasilanie bateriami litowymi 123 6 V. - Niewidoczna detekcja cieczy. - Korek z membraną bez syfonu. - Elektronika zintegrowana w pisuarze. - Mikrospłukiwanie przez 1 sekundę po każdym użytkowniku w programie eko (lub 3 sekundy w programie komfort). - Tryb intensywny: spłukiwanie po okresie intensywnego użytkowania. - Higieniczne spłukiwanie okresowe przez 7 sekund, co 24 h w programie eko (lub 14 sekund co 12 h w programie komfort): zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i zapychaniu się rur kanalizacyjnych. - Wypływ nastawiony na 0,07 l/s przy 3 barach z możliwością regulacji. - Zawór odcinający. Pisuar wiszący FINO bez kołnierza: - Kompatybilny ze standardowymi stelażami dostępnymi na rynku. - Inox 304 bakteriostatyczny, wykończenie Inox satynowy. - Grubość Inoxu: 1,2 mm. - Dopływ wody z tyłu. - Poziomy, podtynkowy odpływ wody.

Cena produktu: 3 482,86 zł netto

Gwarancja produktu: 10 lat gwarancji

Pogwarancja: tak

Delabie Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 8
tel. 22 789 40 52
info@delabie.pl
www.delabie.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny