Klamka elektroniczna Winkhaus blueSmart ETB-IM do drzwi wewnętrznych/Winkhaus

Klamka elektroniczna Winkhaus blueSmart ETB-IM do drzwi wewnętrznych/Winkhaus

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 wrz 2019 15:51

Klamka elektroniczna Winkhaus blueSmart ETB-IM do drzwi wewnętrznych. Bezprzewodowa klamka elektroniczna jest komponentem elektronicznego systemu kontroli dostępu blueSmart, który zarządza organizacją wewnętrzną pomieszczeń w obiektach publicznych, firmach, instytucjach. Montuje się ją w drzwiach wewnętrznych z zamkiem wpuszczanym, z funkcją zapadki lub samoryglującym zamkiem automatycznym. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Klamka elektroniczna Winkhaus blueSmart ETB-IM do drzwi wewnętrznych

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Klamka elektroniczna Winkhaus blueSmart ETB-IM do drzwi wewnętrznych. Bezprzewodowa klamka elektroniczna jest komponentem elektronicznego systemu kontroli dostępu blueSmart, który zarządza organizacją wewnętrzną pomieszczeń w obiektach publicznych, firmach, instytucjach. Montuje się ją w drzwiach wewnętrznych z zamkiem wpuszczanym, z funkcją zapadki lub samoryglującym zamkiem automatycznym. Komunikacja jest realizowana szybko i bezdotykowo przy użyciu uprawnionych breloków do kluczy, kart identyfikacyjnych i kluczy blueSmart. Kontrolowana jednostronnie klamka ma funkcję otwierania pojedynczego bądź stałego (ustawienie ręczne lub automatyczne), dzięki czemu administrator może bardzo elastycznie organizować strukturę dostępów. Montaż odbywa się bez dodatkowego okablowania, uszkodzenia skrzydła drzwiowego, a często także bez nawiercania. Równie szybko, za pomocą standardowego narzędzia można przeprowadzić zmianę kierunku klamki oraz wymianę baterii.

Oferujemy pięć wersji klamek do drzwi standardowych, z których trzy warianty są również dopuszczone do stosowania w drzwiach ewakuacyjnych. Te ostatnie zapobiegają niebezpieczeństwu zaczepienia rękawem o uchwyt klamki. Elektroniczna klamka drzwiowa Winkhaus jest wyposażona w dyskretny, wysokiej jakości szyld z tworzywa sztucznego. Jest on nie tylko bardzo wytrzymały, ale także odporny na promieniowanie UV i inne wpływy zewnętrzne. Szyld jest dostępny w 2 kolorach, a klamka – w 5 wersjach o różnym kształcie.

Zalety elektronicznej klamki blueSmart (ETB-IM):
• błyskawiczny montaż - bez wiercenia, okablowania, bez zarysowań na skrzydle drzwi
• komfortowe użytkowanie - wygodna, zabezpieczona przed przekręceniem, odporna na długotrwałą eksploatację
• prosta konserwacja - łatwa wymiana baterii za pomocą standardowych narzędzi
• skuteczna ochrona - elastyczne nadawanie i zmiana uprawnień dostępowych
• intuicyjna obsługa - oznakowany obszar czytnika, sygnalizacja optyczna i akustyczna
• wysoka jakość - engineered and assembled in Germany

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu Na zapytanie.

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Tak.

Dostępność na rynku: IV kwartał 2019

Dokumentacja: karta produktuprezentacja video

Winkhaus Polska Beteiligungs sp. z o.o. sp.k.
ul. Przemysłowa 1, 64-130 Rydzyna
Telefon/Fax 65 52 55 700
winkhaus@winkhaus.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny