Kolekcja akcesoriów łazienkowych Mokko/Deante

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Mokko/Deante

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2019 15:40

Akcesoria Deante Mokko to biżuteria dla wnętrza. Podkreślają styl, nadają aranżacji spójność i niepowtarzalny wyraz. Satynowoczarne dodatki MOKKO NERO dodają łazience charakteru i efektownie harmonizują z czarną armaturą i innymi modnymi elementami. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja akcesoriów łazienkowych Mokko

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Akcesoria Deante Mokko to biżuteria dla wnętrza. Podkreślają styl, nadają aranżacji spójność i niepowtarzalny wyraz. Satynowoczarne dodatki MOKKO NERO dodają łazience charakteru i efektownie harmonizują z czarną armaturą i innymi modnymi elementami. Świetnie odnajdują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym. Matowobiałe dodatki MOKKO BIANCO dobrze komponują się z białą ceramiką i chromowaną lub białą armaturą. Ich naturalnym środowiskiem są wnętrza jasne, minimalistyczne i skandynawskie. W kolekcji znajdziemy dwadzieścia produktów: dwa relingi do wieszania ręczników (30 i 60 cm), dwa uchwyty na papier toaletowy (prosty i z półką), dwa haczyki na ręcznik lub szlafrok (pojedynczy i podwójny), mydelniczka ścienna, półka ścienna, dwie półki do zawieszenia na szybie kabiny, a każdy z tych produktów w białym lub czarnym wykończeniu do wyboru. W procesie projektowania kolekcji Mokko nadrzędną wartością była dla nas trwałość, minimalistyczny design i ergonomia korzystania. Dlatego akcesoria wykonane są z odpornej, malowanej proszkowo stali, o grubości 2 lub 2,5 mm. Ich ogromną przewagą jest wysoka jakość wykonania i staranne wykończenie.

Każdy z produktów jest przemyślany i wyposażony w praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie. W uchwycie na papier jest to praktyczna półka, na której można postawić pachnący odświeżacz, ale zdecydowana większość użytkowników odłoży tam telefon komórkowy ;) Półki oraz mydelniczka są wyposażone w otwory odprowadzające wodę. Z kolei półki wieszane na krawędzi kabiny mają silikonowe listwy i odbojniki w miejscach styku ze szkłem. Wszystkie elementy kolekcji są łatwe do zamontowania, w zestawie znajdują się śruby wykonane ze stali nierdzewnej, kołki i klucz imbusowy (poza półkami na kabiny, które nie wymagają montażu). Kolekcja Mokko to także wybór ekologiczny. Solidność wykonania powoduje, że akcesoria będą służyć przez długi czas, nie staną się nigdy kolejnym plastikowym śmieciem. Pakowane są w kartony nadające się w 100% do recyklingu. Zapomnij o tanich błyskotkach, przyszedł czas na szlachetność stali! Projekt: Katarzyna Łogwinienko i Michał Łój. Akcesoria Mokko są projektowane i produkowane w Polsce.

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu: od 29,90 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: Na terenie całej Polski

Dokumentacja: atest NIZP-PZH

Deante Antczak Sp.j.
ul. Twarda 11/13, 95-100 Zgierz
Telefon: 42 638 30 14
deante@deante.pl
www.deante.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny