Kolekcja Alameda/Black Red White

Kolekcja Alameda/Black Red White

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 sie 2019 11:41

Kolekcja mebli Alameda to esencja nowoczesnych rozwiązań, która skradnie serca wszystkich miłośników wnętrz podążających z duchem czasu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: kolekcja Alameda

Kategoria: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: kolekcja mebli Alameda to esencja nowoczesnych rozwiązań, która skradnie serca wszystkich miłośników wnętrz podążających z duchem czasu. Nowoczesna, prosta i niezwykle efektowna. Alameda nada szyku każdemu nowoczesnemu wnętrzu. Białe meble z elementami w kolorze naturalnego drewna nie byłyby tak wyjątkowe, gdyby nie akcenty, które sprawiają, że kolekcja wprost urzeka stylem. Wyróżniają ją perfekcyjnie gładkie fronty utrzymane w lśniącym kolorze bieli oraz oryginalne dekory drewna na blacie mebli oraz uchwytach.

To jednak nie wszystko. Charakter kolekcji budują pionowe uchwyty, subtelnie przecinające linie frontów, oraz nowoczesne oświetlenie LED montowane tuż pod liniami blatów. Masywne boki komody, pełnią jednocześnie funkcję nóżek i stabilnie osadzają mebel na podłodze. Takie zestawienie sprawia, że obok tej kolekcji nie sposób jest przejść obojętnie. Alameda to również ukłon w stronę funkcjonalności wnętrza.

Wiele zróżnicowanych elementów pozwala na swobodę urządzania. Komody, szafki, półkę wiszącą i witryny można ustawiać w dowolnych konfiguracjach, dopasowując przestrzeń do własnych oczekiwań i potrzeb, przy okazji dbając o jej estetyczną stronę. O komfort użytkowania mebli dbają zawiasy z systemem cichego domykania frontów. Kolekcja Alameda idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach pokoi dziennych.

Od kiedy na rynku: marzec 2019

Cena produktu: wg cennika w salonach i na www.brw.pl

Gwarancja produktu: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Black Red White SA
ul. Krzeszowska 63
+48 84 685 02 02
bok@brwsa.com.pl
www.brw.pl


Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny