×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolekcja armatury Temisto/Deante

Kolekcja armatury Temisto/Deante

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2019 15:40
Aktualizacja: 25 wrz 2019 10:14

Michał Łój, projektant: "Unikatowa kolekcja armatury dostępna w trzech fascynujących wykończeniach: szlachetnej czerni, klasycznym chromie i luksusowym mosiądzu.” Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja armatury Temisto
 
Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Michał Łój, projektant: „W pierwszej chwili myślisz: styl loftowy. Ale im uważniej się przyglądasz, tym więcej szczegółów dostrzegasz. Pojawiają się elementy retro – stylizowane pokrętła, inspirowane śmigłami starych samolotów. A jednocześnie technologia pokrycia jest bardzo nowoczesna, wręcz futurystyczna. To co widzisz, to unikatowa kolekcja armatury dostępna w trzech fascynujących wykończeniach: szlachetnej czerni, klasycznym chromie i luksusowym mosiądzu.” Artykuły wyposażenia wnętrz, armatura i meble stają się coraz bardziej dostępne, na rynku jest ogromny wybór produktów, bardzo zróżnicowanych cenowo. Płyniemy na fali konsumpcjonizmu i masowo kupujemy produkty niskiej jakości. W tym kontekście solidność i uniwersalność rozwiązań zastosowanych w kolekcji Temisto jest bardzo racjonalna i dojrzała.

Daje praktyczną bazę do tworzenia odważnych i ciekawych aranżacji, które łatwo będzie modyfikować w kolejnych latach. Jest też ekologiczna, bo wysokiej jakości materiały, użyte do wykonania baterii, będą służyły przez wiele lat, czego potwierdzeniem jest 7-letnia gwarancja. Kolekcja Temisto składa się z: - baterii umywalkowej z korkiem click-clack, - baterii umywalkowej z podwyższonym korpusem z korkiem click-clack, - baterii umywalkowej podtynkowej, - baterii wannowej z kompletem natryskowym, - baterii wannowej czterootworowej z kompletem natryskowym, - baterii bidetowej z korkiem click-clack, - deszczowni z baterią natryskową, - deszczowni z baterią wannową. Każdy model jest dostępny w trzech kolorach wykończenia: - MOSIĄDZ – szlachetny materiał w całej swojej okazałości, - CHROM – srebrzyście błyszczący, dla zwolenników klasyki, - NERO – luksusowa matowoczarna powłoka nanoszona w procesie electroplatingu. Matowoczarne baterie Temisto w loftowym stylu nie tylko przyciągają wzrok, ale są też trwałe i odporne na użytkowanie. Zawdzięczają to innowacyjnej technologii wykonania matowej powłoki. Jest ona nanoszona w procesie galwanizacji (electroplatingu), a nie malowania, jak to się spotyka najczęściej. Dzięki temu jest bardzo trwała, odporna na użytkowanie, a do tego efektownie się prezentuje.

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu: od 599 zł

Gwarancja produktu: 7 lat na baterie, 5 lat na deszczownie

Pogwarancja: Na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: W najlepszych salonach łazienkowych w Polsce i na świecie

Dokumentacja: Zgodne z normami PN-EN, atest NIZP-PZH

Deante Antczak Sp.j.
ul. Twarda 11/13, 95-100 Zgierz
Telefon: 42 638 30 14
deante@deante.pl
www.deante.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także