Array
Kolekcja drzwi Porta Loft/Porta

Kolekcja drzwi Porta Loft/Porta

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 paź 2019 14:00

Porta LOFT, czyli najnowsza kolekcja drzwi wewnętrznych marki PORTA DRZWI to nowoczesne modele, które wpisują się w najbardziej aktualne dekoratorskie trendy dzięki oryginalnemu połączeniu barw. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Porta LOFT

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: Ich charakterystycznymi elementami są czarna ościeżnica, czarne brzegi skrzydła i czarna klamka. Nadają one aranżacjom industrialny styl. Skrzydła dostępne są w wielu wzorach i kolorach, w tym w odcieniach szarości, granatu, a także w różnych wybarwieniach drewna czy betonu. Najpiękniejsze wnętrza to takie, które zaskakują nieoczywistymi zestawieniami.

Odważna czerń łączy się z delikatnym odcieniem drewnopodobnych skrzydeł, pięknie ozdabiając pomieszczenia. Kolekcja Porta LOFT świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, np. na tle ceglanej ściany czy w otoczeniu metalowych mebli. Kolekcja Porta LOFT wyróżnia się stanowczym podejściem do kolorów. Charakterystyczną ozdobą drzwi jest czarne wykończenie krawędzi skrzydeł po ich całym obwodzie. Efektownym akcentem jest również czarna klamka, oddająca nowoczesny klimat. Oprócz designu drzwi zachwycają trwałym pokryciem. Solidna okleina Portaperfect 3D, Gladstone, czy CPL daje gwarancję użytkowania przez lata.

Najnowsza propozycja drzwi z kolekcji Porta LOFT to szeroka gama wzorów i kolorów. Industrialne wnętrza uwielbiają światło, dlatego drzwi można wybierać spośród wielu modeli z różnym stopniem przeszklenia. Prosty design skrzydeł będzie się zaś ciekawie komponował z kolorystyczną ekstrawagancją. Wypełnienie stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem ze sklejki (opcja za dopłatą). Całość obłożona jest płytą HDF. Wzory przeszklone z szybą matową hartowaną o grubości 8 mm, która stanowi element konstrukcyjny skrzydła. Ogromnym atutem kolekcji idealnej do wnętrz loftowych jest możliwość zamówienia w wersji BLACK oraz w wersji WHITE - wtedy analogicznie w kolorze białym jest obrzeże skrzydła, ościeżnica, klamka i zawiasy

Od kiedy na rynku: 2019r
Cena produktu: od 1390 zł brutto za komplet (skrzydło drzwiowe, ościeżnica, zawiasy w kolorze klamki, klamka)
Gwarancja produktu: 5 lat (36 miesięcy + dodatkowe 24 miesiące za skorzystanie z usług Autoryzowanych Grup Montażowych)
Pogwarancja: po gwarancji wsparcie merytoryczne klientów w Akademii Dobrego Montażu Porta
Dostępność na rynku: kolekcja jest dostępna
Dokumentacja: Aprobata Techniczna AT-15-6515/2016, ITB Warszawa

Porta KMI Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Szkolna 54, 84-239 Bolszewo
Telefon/Fax (58)677 81 00
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny