Kolekcja Fusion - seria oryginalnych luster z kolorowymi elementami/GieraDesign

Kolekcja Fusion - seria oryginalnych luster z kolorowymi elementami/GieraDesign

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2019 15:49

Ta kolekcja to fuzja kolorów i faktur zamkniętych w prostych kształtach. Inspirowana kolorową, kontrastową grafiką lat 50. i 60. doskonale wpisuje się w aktualne trendy w dekoracji wnętrz. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja Fusion - seria oryginalnych luster z kolorowymi elementami

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Takie dekoracyjne lustro odmieni każdą ścianę! Najważniejszą cechą tej serii jest mnogość wariantów: lustra można komponować, dobierając rodzaje szkła według własnego pomysłu. A jest w czym wybierać! Do wyboru wiele kolorów luster, dwa warianty postarzanych zwierciadeł a także szkło ornamentowe. Efekt? Możliwość tworzenia własnych, niepowtarzalnych kompozycji idealniedopasowanych do danego pomieszczenia.

W skład kolekcji wchodzą linie: Fusion, Novi, Novi z półką, Tiga i Demi.

Fusion - oryginalne lustro w modernistycznym stylu, niczym dzieło sztuki ozdobi nowoczesny salon, sypialnię, przedpokój czy łazienkę. Lustro wykonane z trzech elementów sklejonych ze sobą. Większą część stanowi klasyczne lustro srebrne, a dwa mniejsze elementy to pasek i półokrąg wykonane z lustra kolorowego postarzanego (wiele kolorów do wyboru)

Novi - również bardzo dekoracyjny model łączący lustro srebrne z dodatkowym kolorowym. Te dwa elementy lustra łączy ze sobą wąski pasek z polerowanego mosiądzu, dodając mu szlachetności i elegancji. Dzięki kompilowaniu różnych odcieni i wzorów zwierciadeł, można stworzyć lustro, które niczym dzieło sztuki wkomponuje się w kolekcję obrazów czy grafik - będzie wyglądać jak integralna część kolekcji.

Novi z półką - Wariant z półką umieszczoną pomiędzy dwoma lustrzanymi fragmentami - dzięki możliwości dowolnego zawieszenia lustra, półka może się znaleźć na dole lub na górze. Połka z metalu, malowana proszkowo.

Tiga - Niezwykle graficzne w formie lustro, które idealnie wpasuje się we wnętrza w stylu retro, które zostały urządzone meblami o formach,nawiązujących do wzornictwa z połowy ubiegłego wieku. Lustro wykonane z trzech elementów sklejonych ze sobą.

Demi - Te lustro to bardziej oryginalne dekoracja wnętrza niż lustro użytkowe. Wykonane z dwóch półkoli które łączy wąski pasek z polerowanego mosiądzu - bogaty wybór możliwych zestawień kolorystycznych które umożliwiają stworzenie indywidualnego zestawu.

Od kiedy na rynku: październik 2019

Cena produktu: zależy od rozmiaru i wariantu

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy, dostępny jest 5 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.gieradesign.pl, dobre salony wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski oraz inne współpracujące sklepy internetowe.

Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta materiałowa.

GieraDesign - Podmiot odpowiedzialny: GierArt Michał Giera
Al. Jana Pawła II 41B 05-250 Radzymin
Telefon/Fax: 690008171
pr@gieradesign.pl
www.gieradesign.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny