×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolekcja Hoko – minimalistyczne lustra z mosiężnym uchwytem/GieraDesign

Kolekcja Hoko – minimalistyczne lustra z mosiężnym uchwytem/GieraDesign

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2019 15:49
Aktualizacja: 09 paź 2019 11:48

Minimalistyczna prostota: okrągła tafla lustra na pionowym zawiesiu z mosiądzu. Lustro bardzo subtelne ale jednocześnie wyraziste. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja Hoko – minimalistyczne lustra z mosiężnym uchwytem

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: O klasie tego przedmiotu decyduje jakość wykonania: tafla zwierciadła o precyzyjnie szlifowanych i polerowanych krawędziach, zawiesie wykonane ze czystego mosiądzu. Najwyższej jakości lustro, szlachetny mosiądz i perfekcyjne dopracowane detale tworzą wspaniały efekt. Lustro intryguje i przyciągające wzrok. Piękna ozdoba salonu, sypialni czy przedpokoju - lustro idealne do salonu nad komodę lub do łazienki. Świetnie prezentuje się na tle ścian w modnych, ciemnych kolorach.

Lustro Hoko dostępne jest w stałej ofercie w średnicach od fi 40 do 90 cm, ale istnieje również możliwość dostosowania jego wymiarów do indywidualnych potrzeb. Tafla szklana zabezpieczona jest od tyłu folią wzmacniającą, która w razie stłuczenia utrzymuje kawałki szkła w całości. Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, chroniącym je przed korozyjnym działaniem wilgoci, dzięki czemu lustro nadaje się również do łazienki. Rozmiary dostępne w standardzie: fi 40,` 50; 60; 70; 80 i 90

Od kiedy na rynku: wrzesień 2019

Cena produktu: od 999 zł, w zależności od rozmiaru

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy, dostępny jest 5 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.gieradesign.pl, dobre salony wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski oraz współpracujące sklepy internetowe.

Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta materiałowa.

GieraDesign - Podmiot odpowiedzialny: GierArt Michał Giera
Al. Jana Pawła II 41B 05-250 Radzymin
Telefon/Fax: 690008171
pr@gieradesign.pl
www.gieradesign.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także