Kolekcja Holten/Black Red White

Kolekcja Holten/Black Red White

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 sie 2019 11:47

Holten to kolekcja dla miłośników jasnych, przestrzennych wnętrz utrzymanych w duchu najnowszych trendów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: kolekcja Holten

Kategoria: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: Nowoczesna i jak przystało na połączenie bieli z dekorem drewna, naturalnie piękna. Holten to kolekcja dla miłośników jasnych, przestrzennych wnętrz utrzymanych w duchu najnowszych trendów. Masywne korpusy z pogrubioną linią blatu są piękną ramą dla minimalistycznych frontów ze zintegrowanym uchwytem, który zapewnia komfortowy dostęp do zawartości szafek i szuflad. Matową biel korpusu zestawiono tu z jej bardziej nowoczesnym obliczem - bielą w połysku, pokrytą odbijającym światło lakierem.

Kropką nad "i" tej kolekcji jest efektowny blat w wybarwieniu dąb wotan z wyraźnym usłojeniem i rysami drewna, który tworząc mocny kontrast, jeszcze bardziej podkreśla unikatowy charakter tych wyjątkowych mebli. Holten to jednak nie tylko nieszablonowy design, ale również praktyczne rozwiązania, takie jak markowe akcesoria, gwarantujące komfort ich użytkowania. W kolekcji Holten można znaleźć zróżnicowane elementy, dzięki którym aranżacja komfortowej sypialni nie będzie żadnym problemem. Oprócz pakownej szafy, łóżka i komód dostępne są również szafka nocna, ława, witryny, a także praktyczne szafki wiszące.

Cena produktu: wg cennika dostępnego w salonach oraz na www.brw.pl

Gwarancja produktu: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Black Red White SA
ul. Krzeszowska 63
+48 84 685 02 02
bok@brwsa.com.pl
www.brw.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny