×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolekcja konsol z umywalkami/Deante

Kolekcja konsol z umywalkami/Deante

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2019 15:40
Aktualizacja: 25 wrz 2019 10:20

Konsola z umywalką Deante to ciekawe i wygodne rozwiązanie do łazienki, które pod wieloma względami przewyższa tradycyjną szafkę. Konsola jest nie tylko bardzo praktyczna, trwała, ale też dodaje pomieszczeniu charakteru. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja konsol z umywalkami Deante

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Konsola z umywalką Deante to ciekawe i wygodne rozwiązanie do łazienki, które pod wieloma względami przewyższa tradycyjną szafkę. Konsola jest nie tylko bardzo praktyczna, trwała, ale też dodaje pomieszczeniu charakteru. Łatwo ją połączyć z innymi meblami łazienkowymi, bo wdzięcznie dopasowuje się do każdej aranżacji. Jest fabrycznie złożona i można ją wstawić do łazienki od razu po rozpakowaniu. Konstrukcja konsoli podumywalkowych pozwala na wykorzystanie naprawdę trwałych materiałów, które są odporne na wieloletnie użytkowanie. W konsolach marki Deante użyta jest wytrzymała stal, a jej wykończenie w kolorze czarnej satyny jest eleganckie i odporne na ścieranie. Gładkie powierzchnie są także łatwe do utrzymania w czystości. To bardzo ważne w przypadku mebla, który często będzie narażony na zachlapanie oraz codzienne, intensywne użytkowanie. Surowość spawanej stali została przełamana drewnem i śnieżnobiałą ceramiką. Jest to połączenie, które spodoba się zarówno miłośnikom klasyki, jak i fanom nowoczesnego designu.

Ciepły kolor dębu wprowadza do łazienki delikatny, naturalny akcent, który doskonale komponuje się z płytkami, a nawet z surowym betonem. Piękno drewnianego blatu najlepiej wyeksponujemy stawiając na nim ceramiczną umywalkę nablatową. W kolekcji znajdziemy 10 wariantów konsoli z blatem i umywalką do wyboru: 5 modeli umywalek o różnych kształtach, dostępnych w komplecie z konsolą wiszącą lub wyposażoną w nóżki. Konsole dostępne w ofercie marki Deante to meble z charakterem, które są projektowane i produkowane w całości w Polsce. Zostały zaprojektowane przez Michała Łoja. Projektant, w przeszłości oddany branży zbrojeniowej i automotive, obecnie swoje fascynacje high-tech i futuryzmem przenosi na grunt branży wnętrzarskiej i produktów codziennego użytku.

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu: 2154 zł netto

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: W najlepszych salonach łazienkowych w Polsce i na świecie

Dokumentacja: Zgodne z normami PN-EN, atest NIZP-PZH

Nagrody,opinie,rekomend.: Nagrodzone zostały wcześniejsze modele konsol Deante, pochodzące z tej samej rodziny. Konsola stojąca bez blatu zakwalifikowała się do finału konkursu Dobry Wzór 2018, konsola z szufladą otrzymała tytuł Produktu Roku w konkursie Meble Plus 2019.

Deante Antczak Sp.j.
ul. Twarda 11/13, 95-100 Zgierz
Telefon: 42 638 30 14
deante@deante.pl
www.deante.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także