×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolekcja łóżek tapicerowanych Palermo/Emilia Meble

Kolekcja łóżek tapicerowanych Palermo/Emilia Meble

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 wrz 2019 13:21
Aktualizacja: 18 wrz 2019 14:45

Kolekcja łóżek tapicerowanych PALERMO stworzona została z myślą o komfortowych sypialniach osób ceniących sobie piękno i elegancję w klasycznym, ale jednocześnie nowoczesnym stylu. Charakterystyczną cechą kolekcji PALERMO jest bogato plisowane zagłowie łóżka wykonane z tkaniny imitujacej aksamit, otoczone tapicerowaną ramką, której wybarwienie może rożnić się od koloru plisów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja łóżek tapicerowanych PALERMO

Nazwa kategorii: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: Kolekcja łóżek tapicerowanych PALERMO stworzona została z myślą o komfortowych sypialniach osób ceniących sobie piękno i elegancję w klasycznym, ale jednocześnie nowoczesnym stylu. Charakterystyczną cechą kolekcji PALERMO jest bogato plisowane zagłowie łóżka wykonane z tkaniny imitującej aksamit, otoczone tapicerowaną ramką, której wybarwienie może różnić się od koloru plisów. Okazałe zagłowie sprawia, że mebel może stanowić główny element przytulnej, wygodnej sypialni. Zagłowie pokryte tkaniną ułożoną w charakterystyczne plisy. Wokół zagłowia kontrastowe obramowanie również pokrtye tkaniną. Kolor tkaniny na obramowaniu może być taki sam lub różny w stosunku do kolorystyki zagłowia. Zagłowie stanowi oddzielny element łączony z resztą mebla za pomocą wsuwanych zaczepów. Tył łóżka pokryty czarną tkaniną techniczną. W skład kolekcji wchodzą w chwili obecnej dwa rodzaje łóżek - łóżko klasyczne oraz łóżko kontynentalne typu boxspring.

Łózko typu klasycznego - PALERMO CLASSIC składa się zagłowia, dwóch elementów bocznych i z elementu frontowego, które są ze sobą połączone metalowymi łącznikami kątowymi przeznaczonymi do samodzielnego montażu. Zagłowie z elementem frontowym połączone są dodatkowo poziomym elementem konstrukcyjnym podapartym nogą (poprzeczka). W tak skonstruowaną ramę łóżka umieszczamy stelaż pod materac oraz materac. Zastosowanie stelaża podnoszonego daje możliwość wykorzystania przestrzeni pod łóżkiem do magazynowania tam przedmiotów. Łózko nie posiada typowej skrzynki na pościel, a jedynie przestrzeń do zaadaptowania.

Łózko kontynentalne typu boxspring - PALERMO BOXSPRING składa się z dwóch (w przypadku wymiarów 120 i 140 z jednej) skrzyni na pościel, otwieranych na boki. Wierzchnia warstwa skrzyni pokryta jest materacem sprężynowym. Kolejną wastwą są dwa materace sprężynowe. Na szczycie znajduje się gruby na 4cm topper. Mebel posiada drewniane, wysokie na 6 cm nóżki. Możliwość wyboru nóżek w kolorze naturalnym lub wenge. Standardowo mebel wyposażany jest w nóżki kolory wenge. Opcjonalnie skrzynie na pościel mogą być wyposażone w estetyczne, LED'owe oświetlenie z czujnikiem ruchu, zasilane bateryjnie. Zarówno łóżka klasyczne, jak i kontynentalne dostępne w standardowych szerokościach 120, 140, 160 i 180 cm. Mebel dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin imitujących aksamit, z tą przewagą że struktura tkaniny nie pozwala na jej zaczesywanie podczas użytkowania. Tkanina posiada system zapewniający ochronę przed wnikaniem plam różnego pochodzenia. System ten ułatwia również utrzymanie tkaniny w nienagannej kondycji podczas eksploatacji i czyszczenia. Dzięki temu mebel zawsze wygląda reprezentacyjnie i schludnie.

Od kiedy na rynku: kolekcja 2020, dostępne od września 2019

Cena produktu ceny: od 1.500 do 3.200 w zależności od wymiarów łózka i opcji.

Gwarancja produktu: 2 lata

Emilia Trading Sp. z o.o.
ul.Sławińska 30, 60-183 Poznań
Telefon/Fax: +48 604 223 292
marketing@mebleemilia.com

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także