Array
Kolekcja luster Ambient/GieraDesign

Kolekcja luster Ambient/GieraDesign

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2019 15:50

Ambient to lustro o charakterystycznym wydłużonym owalnym kształcie, oprawione w cienką ramkę. Minimalistyczna ponadczasowa forma sprawia że lustro jest uniwersalne - pasuje do wnętrz w różnych stylach, zarówno nowoczesnych, skandynawskich, industrialnych jak i retro. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja luster Ambient - bogata seria luster w cienkiej ramce, w wielu rozmiarach i kolorach

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: To idealny model do eklektycznych aranżacji. Mniejsze rozmiary doskonale sprawdzą się nad komodą w salonie czy umywalką w łazience, w większych można się przejrzeć od stóp do głów - idealne do korytarza, a największe, ponad dwumetrowej wysokości, będą wspaniała ozdobą salonu oraz przestrzeni publicznych jak hotele czy restauracje. Wersja podstawowa modelu Ambient ma ramę o szerokości 20 mm. W wersji Slim lustro oprawione jest w super cienką ramkę o szerokości zaledwie 11 mm. Na kolekcję składa się bogaty wybór rozmiarów i kolorów. W stałej ofercie jest aż 10 formatów i 5 kolorów do wyboru (czarny, biały, złoty, miedziany i stare srebro). Na zamówienie wykonywane są również indywidualne rozmiary oraz kolory z palety RAL - lustro Ambient można dostosować do potrzeb każdego klienta.

Lustro wyróżnia się bardzo wysoką jakością wykonania i użytych materiałów. Rama wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF pokrytej twardym lakierem poliuretanowym. Wykończenie matowe lub metaliczne. W ramę wklejone jest wysokiej jakości lustro. Tafla szklana zabezpieczona jest od tyłu folią wzmacniającą, która w razie stłuczenia utrzymuje kawałki szkła w ramie. Zamocowane z tyłu wieszaki pozwalają zawiesić lustro w pionie lub w poziomie. Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, chroniącym je przed korozyjnym działaniem wilgoci, dzięki czemu lustro nadaje się do łazienki.

Od kiedy na rynku: październik 2018

Cena produktu: od 919 zł brutto (w zależności od wersji, rozmiaru i koloru)

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy, dostępny jest 5 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.gieradesign.pl, w dobrych salonach wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski oraz współpracujące sklepy internetowe.

Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta materiałowa.

GieraDesign - Podmiot odpowiedzialny: GierArt Michał Giera
Al. Jana Pawła II 41B 05-250 Radzymin
Telefon/Fax: 690008171
pr@gieradesign.pl
www.gieradesign.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny