Kolekcja luster Dolio – seria luster w stylu retro/GieraDesign

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2019 15:50

Dolio - dekoracyjne lustro w cienkiej ramce o oryginalnym beczkowatym kształcie. To lustro idealne nie tylko do aranżacji eklektycznych i retro, świetnie odnajdzie się również w nowoczesnych wnętrzach. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja luster Dolio – seria luster w stylu retro

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Na kolekcję składa się 7 wariantów rozmiarowych w czterech kolorach (czarnym, białym, złotym i miedzianym). Na zamówienie wykonywane są również indywidualne rozmiary oraz kolory z palety RAL - lustro Dolio można dostosować do potrzeb każdego klienta. 

Wersje w kolorach metalicznych (złoto i miedź) wywołują wrażenie elegancji i szyku, doskonale wyglądają na tle ciemnych ścian i w towarzystwie innych dekoracji w kolorze złota lub miedzi. Wersja w kolorze czarnym lub białym doskonale komponuje się z modnymi materiałami takimi jak beton, drewno czy lastryko. Ten model świetnie prezentuje się zarówno w łazience jak i w sypialni, garderobie czy salonie. 

Lustro wyróżnia się bardzo wysoką jakością wykonania i użytych materiałów. Rama wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF pokrytej twardym lakierem poliuretanowym. Wykończenie matowe lub metaliczne. W ramę wklejone jest wysokiej jakości lustro. Tafla szklana zabezpieczona jest od tyłu folią wzmacniającą, która w razie stłuczenia utrzymuje kawałki szkła w ramie. Zamocowane z tyłu wieszaki pozwalają zawiesić lustro w pionie lub w poziomie. Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, chroniącym je przed korozyjnym działaniem wilgoci, dzięki czemu lustro nadaje się do łazienki. Od spodu zabezpieczone jest folią wzmacniającą, która w razie stłuczenia utrzymuje kawałki szkła w ramie.

Parametry:

Dostępne kolory: czarny, biały, złoty, miedziany Rozmiary dostępne w standardzie: 40x70, 50x85, 60x100, 70x115, 40x150, 50x160, 60x170 cm. Szerokość ramki: 18 mm Głębokość ramki: 18 mm Lustro w wersji SAFE z umieszczoną z tyłu folią ochronną zapewniająca bezpieczeństwo (zgodnie z normą EN12600).

Od kiedy na rynku: kwiecień 2019

Cena produktu: od 899 zł brutto (w zależności od rozmiaru i koloru)

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy, dostępny jest 5 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.gieradesign.pl, dobre salony wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski oraz współpracujące sklepy internetowe.

Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta materiałowa.

GieraDesign - Podmiot odpowiedzialny: GierArt Michał Giera
Al. Jana Pawła II 41B 05-250 Radzymin
Telefon/Fax: 690008171
pr@gieradesign.pl
www.gieradesign.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny