×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolekcja mebli wypoczynkowych Texas/Emilia Meble

Kolekcja mebli wypoczynkowych Texas/Emilia Meble

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 wrz 2019 14:00
Aktualizacja: 18 wrz 2019 14:44

Kolekcja mebli wypoczynkowych "TEXAS" stworzona została z myślą o eleganckich wnętrzach, gdzie liczy się ciekawe wzornictwo, a kanapa czy narożnik zajmować mają wyeksponowane miejsce. Dzięki modułowej budowie mebla, nawet po jego zakupie czy nawet eksploatacji możliwa jest zmiana konfiguracji mebla z lewej na prawą, jak również jego przearanżowanie, zmniejszenie czy zwiększenie.  Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.


Nazwa produktu: Kolekcja mebli wypoczynkowych Texas

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Kolekcja mebli wypoczynkowych "TEXAS" stworzona została z myślą o eleganckich wnętrzach, gdzie liczy się ciekawe wzornictwo, a kanapa czy narożnik zajmować mają wyeksponowane miejsce. Dzięki modułowej budowie mebla, nawet po jego zakupie czy nawet eksploatacji możliwa jest zmiana konfiguracji mebla z lewej na prawą, jak również jego przearanżowanie, zmniejszenie (poprzez usunięcie zbędnego modułu) czy zwiększenie (poprzez dostawienie modułu dodatkowego). Wysoki komfort użytkowania zapewniony jest dzięki siedziskom wykonanym z elastycznej pianki tapicerskiej T-28, pod którą znajdują się sprężyny faliste. Każde oparcie wykonane jest z pianki tapicerskiej T-21 i wyposażone jest w zagłówek ze stopniową regulacją wysokości uzyskaną za sprawą zastosowania specjalistycznych, chromowanych mechanizmów. Zagłówki w elemencie narożnikowym nie posiadają regulacji.

Mebel dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin imitujących aksamit, z tą przewagą że struktura tkaniny nie pozwala na jej zaczesywanie podczas użytkowania. Tkanina posiada system zapewniający ochronę przed wnikaniem plam różnego pochodzenia. System ten ułatwia również utrzymanie tkaniny w nienagannej kondycji podczas eksploatacji i czyszczenia. Dzięki temu mebel zawsze wygląda reprezentacyjnie i schludnie. Mebel wsparty jest na efektownych, chromowanych nóżkach wykonanych z tworzywa. Narożnik może być opcjonalnie wyposażony w funkcję spania. Powierzchnia spania ma wymiary 128 cm x 198 cm. Wysuwany element wykonany jest z zapewniającej komfort panki tapicerskiej umieszczonej na platformie z płyty. Takie rozwiązanie zapewnia komfort wypoczynku i trwałość konstrukcyjną mebla. W ramach dostępnej kolekcji producent oferuje następujące meble: - Kompaktowy narożnik TEXAS MINI - oferowany zarówno w opcji bez funkcji spania, jak i z funkcją spania. - Narożnik tapicerowany TEXAS MIDI - oferowany zarówno w opcji bez funkcji spania, jak i z funkcją spania. - Narożnik tapicerowany TEXAS MAXI - oferowany jako mebel bez funkcji spania oraz jako mebel z funkcją spania i szufladą na pościel. - Dwuosobowa sofa TEXAS - oferowana bez funkcji spania, opcjonalnie z szufladą na pościel. - Pufa TEXAS stanowiąca dodatkowy element dekoracyjny.

Od kiedy na rynku: kolekcja 2020, dostępne od 09/2019

Cena produktu: przedział cenowy od 1.300 do 3.900

Emilia Trading Sp. z o.o.
ul.Sławińska 30, 60-183 Poznań
Telefon/Fax: +48 604 223 292
marketing@mebleemilia.com

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także