×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolekcja Nandu/Black Red White

Kolekcja Nandu/Black Red White

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 sie 2019 11:52

Kolekcja Nandu to system, który podąża za trendami, pobudza kreatywność i wspaniale się prezentuje. Atutem kolekcji jest możliwość wyboru kolorystyki lub motywu frontów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: kolekcja Nandu 

Kategoria: Przestrzeń dziecka

Opis produktu: Kolekcja Nandu to system, który podąża za trendami, pobudza kreatywność i wspaniale się prezentuje. Atutem kolekcji jest możliwość wyboru kolorystyki lub motywu frontów. Charakter własnych mebli można budować, decydując się na kolor lśniącej bieli lub kreatywnych nadruków cyfrowych. Pomysłowe meble Nandu pozwolą na aranżację funkcjonalnej przestrzeni, która zda egzamin zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek.

Znajdziesz tu wszystko, by urządzić pokój idealny do spełniania dziecięcych pasji, ale też nauki i odpoczynku. Łóżko wyposażone w szufladę na pościel, biurko, mobilną komodę na kółkach, funkcjonalne regały z asymetrycznie rozmieszczonymi półkami o różnej pojemności, a także pakowne komody, szafę, a nawet szafkę RTV. Nandu to kolekcja nowoczesna. Cechują ją proste, minimalistyczne formy oraz pozbawione uchwytów fronty. Korpus mebli łączący kolor szary jasny z dębem polskim stanowi idealną oprawę dla frontów w kolorze biały połysk. Możesz przełamać nudę i wybrać, dostępny w opcji, front szuflady z oryginalnym nadrukiem cyfrowym: arabesk lub komiks.

Od kiedy na rynku: sierpień 2019

Cena produktu: wg cennika dostępnego w salonach i na www.brw.pl

Gwarancja produktu: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Black Red White SA
ul. Krzeszowska 63
+48 84 685 02 02
bok@brwsa.com.pl
www.brw.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także