Array
Kolekcja paneli Alloc Grand Avenue/Nobless Polska

Kolekcja paneli Alloc Grand Avenue/Nobless Polska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 paź 2019 15:32

Wyjątkowo długie (2,4 m) i nadzwyczajnie trwałe (HPL) panele Grand Avenue gwarantują spektakularny efekt w każdym wnętrzu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Alloc Grand Avenue
Kategoria: podłogi i ściany
Opis produktu: Grand Avenue to kolekcja paneli laminowanych, która charakteryzuje się deskami o długości ponad 2,4 metra oraz 24 cm szerokości. Kolekcja Grand Avenue została wytworzona w technologii HPL (High Pressure Laminate), czyli najwyższej generacji laminatu, który doskonale nadaje się do zastosowania zarówno w mieszkaniach, jak i w projektach użytku publicznego. To jedyna podłoga laminowana produkowana w tej technologii. Idealnie sprawdza się na wszystkich dużych przestrzeniach, ponieważ podłogi można montować bez listew dylatacyjnych na powierzchni do 225 m² lub długości do 15 metrów.

Alloc Grand Avenue występują w najwyższej klasie ścieralności AC6/34 dlatego mogą być stosowane w najbardziej wymagających przestrzeniach. Ponadto, panele ALLOC są wyposażone w najwyższej jakości podkład wyciszający, który stanowi integralną część każdego panela i maksymalnie redukuje odgłosy chodzenia czy spadających przedmiotów. Wymyślony w 1996 roku zamek aluminiowy stosowany w panelach tej marki, do dziś uważany jest za najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe rozwiązanie w podłogach laminowanych. Charakteryzuje się łatwością montażu i wytrzymałością na rozciąganie na poziomie 1200 kg na metr bieżący, co znacznie przewyższa inne, standardowe zamki.

Specyfikacja: Panele laminowane XXL 20 dekorów w kolekcji Grand Avenue 2,4 metra długości x 24 cm szerokości Gęstość płyty: 965 kg/m3 Łączna grubość: 10,3 Klasa AC6/34, Laminat HPL, Zamek ALU, SilentSystem, Aqua Resist, na ogrzewanie podłogowe.

Od kiedy na rynku: 2014 rok
Cena produktu: 159,95 zł – 199 zł/m2 (*może ulec zmianie pod wpływem zmian kursu)
Gwarancja produktu: 10 lat gwarancji publicznej i dożywotnia gwarancja domowa
Pogwarancja: Tak, obowiązuje procedura reklamacyjna
Dostępność na rynku: Produkty dostępne są w ogólnopolskiej sieci autoryzowanych salonów sprzedaży oraz w sprzedaży on-line prowadzonej przez dystrybutorów

Nobless Polska Zbigniew Sierzputowski
Sierosław, ul. Skrajna 3B, 62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 84 53 900
info@nobless.pl
www.nobless.pl


Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny