Array
Kolekcja Simple Living/Kaczkan

Kolekcja Simple Living/Kaczkan

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 paź 2019 13:16

Kolekcja Simple Living jest kwintesencją naturalnej elegancji i unikatowego charakteru nowoczesnej klasyki. Olejowane deski przycięte pod kątem 90 stopni są przystosowane do ułożenia ich w klasyczną jodełkę. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja Simlpe LIVING
 
Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Wzór zaskakuje gustownym wyglądem, a charakterystyczny biały pasek na krawędziach i nieregularne przebarwienia gwarantują niepowtarzalny i niebanalny efekt. Podłoga Simple Living w oryginalny sposób wpisuje się we wnętrza urządzone w rozmaitych stylach i kolorach. Nowa kolekcja podłóg KACZKAN to hołd złożony prostej, niewymuszonej elegancji, która w doskonale subtelny sposób dodaje każdemu wnętrzu wyrazistości i unikatowego charakteru. Olejowane i dostępne w różnych wybarwieniach podłogi harmonijnie wkomponowują się we wnętrzach nowoczesnych domów, jak i staromiejskich kamienic, bez względu na zastosowaną stylistykę i kolorystykę. Kolekcja Simple LIVING to dziesięć różnych propozycji kolorystycznych: Coffee, Onyx, California Dream House, White Truffle, Grey Moon, Grey Shadow, Pure Forest, Wild Oil, Arizona oraz Shabby Chic. Proponowane wymiary klepek to: 11x70x490 mm, 11x90x900 mm oraz 15x100x500 mm

Od kiedy na rynku: wrzesień 2019

Cena produktu: od 150 zł/m2

Gwarancja produktu: 30 lat

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: Na terenie Polski

Dokumentacja: Normy PN-EN, Certyfikat FSC, Certyfikaty CSI

Nagrody,opinie,rekomend.: Kolekcja jest na bazie proparkietu, który od wielu lat cieszy się nienaganą opinią wśród klientów oraz posiada nagrody za funkcjonalność, innowacyjność oraz wygląd.

Kaczkan
Klonowy Dwór 13, 14-330 Małdyty
Telefon/Fax: 89 758 19 00
kaczkan@kaczkan.pl
www.kaczkan.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny