×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR derby plus z uchwytami bocznymi

Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR derby plus z uchwytami bocznymi

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 sie 2019 10:15

Umywalki mineralne z serii VIGOUR derby plus to przykład na to, że funkcjonalność i ergonomia może iść w parze z designem. Kolekcja została stworzona przez zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR derby plus z uchwytami bocznymi

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Umywalki wykonana są z odlewu mineralnego Solidplus. Materiał ten jest łatwy w utrzymaniu w czystości oraz bardzo wytrzymały. Umywalki VIGOUR derby plus spełniają wymagania wyposażenia łazienek bez barier. Posiadają specjalnie uformowaną, szeroką i płytką misę. Jest to specjalne udogodnienie dla osób z niepełnosprawnościami i poruszających się na wózku inwalidzkim. Dzięki temu pod umywalką znajduje się więcej miejsca, co umożliwia wygodne podjechanie wózkiem lub przyjęcie pozycji siedzącej – bez obawy o zahaczenie o syfon czy rury doprowadzające wodę. W kolekcji znajdziesz modele o optymalnej szerokości – od 600 do nawet 1000 mm. Te większe modele mają dodatkowo uchwyty boczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoba posiadająca trudności z poruszaniem się, ma możliwość łatwego chwycenia krawędzi umywalki i przybrania stabilnej pozycji podczas codziennej toalety.

Od kiedy na rynku: Czerwiec 2018

Cena produktu: Od 890 zł do 1268 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście).

Dostępność na rynku: Wyłącznie w Salonach Łazienek Elements.

Dokumentacja: Produkty posiadają Deklaracje Właściwości Użytkowych, są oznaczone znakiem CE.

Nagrody,opinie,rekomend.: Marka VIGOUR jest tegorocznym zwycięzcą konkursu German Brand Award w kategoriach Heating & Bathroom oraz Product Brand of the Year, German Design Award Special 2017, Plus X Award 2016 "Fachhandwerksmarke des Jahres, Nagroda GOOD DESIGN.

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor VIGOUR GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce.
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także