Kuchnia ogrodowa CANA Concept HVH04/CANA Concept

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 paź 2019 14:20

CANA to bijące serce ogrodu. Tworząc kuchnie ogrodowe CANA projektantom przyświecał jeden cel – by tak ważny element przestrzeni ogrodowej, tętnił życiem i radością i jednocześnie był częścią architektury w swoich nienagannych proporcjach i dopracowanych detalach. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Kuchnia ogrodowa CANA Concept HVH04
Kategoria:  Otoczenie domu
Opis produktu: CANA to bijące serce ogrodu. Tworząc kuchnie ogrodowe CANA projektantom przyświecał jeden cel – by tak ważny element przestrzeni ogrodowej, tętnił życiem i radością i jednocześnie był częścią architektury w swoich nienagannych proporcjach i dopracowanych detalach. Modułowa budowa kuchni CANA pozostawia dużo swobody przy koncepcji architektonicznej ogrodu, pozwalając na dowolną rozbudowę pod dyktando indywidualnych potrzeb. Minimalistyczna, spawana konstrukcja ramowa z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, przybiera proste formy wynikające z idealnego zrozumienia podstawowych funkcji kuchni.

Uniwersalna i ponadczasowa czerń stali wprowadza do przestrzeni ogrodu spokój i elegancję. Blaty i fronty kuchni ogrodowych CANA Concept wykonane ze sklejki jachtowej poza wyjątkową estetyką wykazują się ponadprzeciętną odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Wykonane w tej samej technologii ażurowe półki zaprojektowano jako wysuwane, dzięki czemu jednym ruchem zmieniają się w eleganckie tace, dając zaskakującą wygodę użytkowania. Efektownej całości dopełnia autorsko zaprojektowany zlewozmywak, wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w unikalną, chowaną baterię. Łącząc doświadczenie i wypracowany warsztat, marka CANA Concept gwarantuje estetykę na najwyższym poziomie, a przede wszystkim tak pożądaną trwałość wykonywanych kuchni i mebli ogrodowych.

Od kiedy na rynku: 2018
Cena produktu: moduł podstawowy ok. 18500,00 pln
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: TAK
Dostępność na rynku: 2019

Cana Concept
ul. Balicka 125B, 30-149 Kraków
tel. 12 442 06 61
kontakt@canaconcept.com
www.canaconcept.com

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny