Lazura Olejna do Ochrony Drewna Osmo/Nobless Polska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 paź 2019 15:37

Lazura Olejna do Ochrony Drewna to dekoracyjna, transparentnie barwiąca powłoka do ochrony drewna na zewnątrz. Produkt zgłoszony do konkursu dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Lazura Olejna do Ochrony Drewna Osmo
Kategoria: Otoczenie domu
Opis produktu: Lazura Olejna do Ochrony Drewna to dekoracyjna, transparentnie barwiąca powłoka do ochrony drewna na zewnątrz. Została opracowana na bazie naturalnych olejów roślinnych, które wnikają głęboko w drewno, zachowując jego elastyczność i zdrowy wygląd. Lazura nadaje drewnu piękny kolor, pozostawiając doskonale widoczny rysunek słojów drewna. Mikroporowata powłoka pozwala drewnu swobodnie oddychać, redukując jego pęcznienie i kurczenie się. Dzięki temu nigdy nie pęka, nie wybrzusza się, ani nie odpryskuje.

Lazura działa hydrofobowo i jest nadzwyczaj odporna na warunki atmosferyczne oraz promienie UV. W celu odświeżenia wystarczy ją po prostu oczyścić i powtórnie przemalować. Szlifowanie i gruntowanie powierzchni nie jest konieczne. Ta nowoczesna i wydajna lazura do drewna jest bardzo łatwa w aplikacji i renowacji – nie rozwarstwia się ani nie zasycha podczas nakładania. Lazura Olejna do Ochrony Drewna zawiera aktywne składniki chroniące ją przed atakiem pleśni, alg i grzybów i sprawdza się od dziesięcioleci, również w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach – klasycznym (19 kolorów) oraz Effekt, który wyróżnia się subtelnym, metalicznym połyskiem (3 kolory). Specyfikacja: Transparentna, matowa powłoka Jako powłoka samodzielna: gotowa powierzchnia w ciągu 1 dnia – 2 powłoki Jako powłoka matująca: gotowa powierzchnia w ciągu 1 dnia – 1 powłoka

Dostępne opakowania: 0,75l, 2,5l, 25l.
Od kiedy na rynku: 2007 rok
Cena produktu: 155,56 zł (Lazura Olejna do Ochorny Drewna 0,75l) - 292,28 zł (Lazura Olejna do Ochorny Drewna Efekt 0,75l)
Gwarancja produktu: Nie dotyczy
Pogwarancja: Obowiązuje zaawansowany system serwisowy nadzorowany przez centralę Osmo Holz und Color GmbH&Co. KG
Dostępność na rynku: Produkty dostępne są w punktach sprzedaży w całej Polsce oraz w sprzedaży on-line. Generalnym dystrybutorem marki w Polsce jest Nobless Polska

Nobless Polska Zbigniew Sierzputowski
Sierosław, ul. Skrajna 3B, 62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 84 53 900
info@nobless.pl
www.nobless.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny