×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Linia Hypnotic/Radaway

Linia Hypnotic/Radaway

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2019 13:23
Aktualizacja: 25 wrz 2019 12:07

Pełne kontrastów – z jednej strony subtelne, z drugiej bardzo wyraziste, po prostu intrygujące. Właśnie takie są kabiny prysznicowe i parawany nawannowe z linii Hypnotic marki Radaway. Kolekcję wyróżniają czarne elementy, które w połączeniu ze szkłem dodają wnętrzu elegancji, podkreślają szlachetność użytych w nim materiałów oraz spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów niebanalnego designu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Linia Hypnotic Radaway

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Seria Black Radaway to fuzja piękna, oryginalności oraz ponadczasowości. W linii Hypnotic znaleźć można kilkadziesiąt modeli kabin prysznicowych oraz parawanów nawannowych, z serii Modo New, Idea, Essenza New oraz NES. Wśród nich pojawiają się wersje Frame z czarną ramką lub Factory z industrialną kratką wykonaną niezwykle trwałą farbą ceramiczną zespalaną ze szkłem podczas jego hartowania. Wszystkie produkty charakteryzują też anodowane, eleganckie czarne profile.

Sposób nanoszenia zdobień zapewnia trwałość i doskonałe wzornictwo, które będzie cieszyło oczy użytkowników przez długie lata. Kabiny i parawany Radaway wykonane są z bezpiecznego 6, 8 lub 10 mm hartowanego szkła pokrytego hydrofobową powłoką EasyClean® zapobiegającą osadzaniu się kamienia, tworzeniu nieestetycznych zacieków i innych zanieczyszczeń. Część modeli z linii Hypnotic dostępna jest w autorskiej usłudze laserowego grawerowania Radaway sprawiającej, że produkty mogą być jeszcze bardziej efektowne i intrygujące. Istnieje możliwość skorzystania także z programu „Na miarę”, który umożliwia dopasowanie ich wymiarów do indywidualnych potrzeb.

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu: od 1210 zł

Gwarancja produktu: 3 lata z możliwością przedłużenia o dodatkowe 2 lata

Pogwarancja: TAK

Dostępność na rynku: TAK

 

Radaway
Rabowicka, 59 62-020 Jasin
Telefon/Fax (+48) 61 835 75 10
office@radaway.pl
www.radaway.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także