Array
Lustro House/Ruke

Lustro House/Ruke

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2019 09:58

Lustro House zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Pięknie prezentuje się zarówno w pokoju dziecięcym jak również w przedszkolach czy salach zabaw. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Lustro House

Nazwa kategorii: Przestrzeń dziecka

Opis produktu: Lustro umieszczone jest w ramie o szerokości 5 cm, które może być wykonane z dwukrotnie olejowanej liściastej sklejki lub wodoodpornej płyty MDF pomalowanej wieloskładnikowym lakierem na kolor biały lub czarny. House stanowi oryginalną i ciekawą ozdobę zawieszony pojedynczo, jak również w zestawieniu złożonym z kilku domków różnej wielkości. Występuje w dwóch rozmiarach - 50x110, 45x95. Istnieje możliwość zamówienia odbicia lustrzanego każdego z modeli oraz dowolnego koloru z palety RAL – co umożliwia stworzenie ciekawych zestawień kompozycyjnych domków. Lustro House należy do stworzonej Kolekcji Luster Scandinavian Life. Scandinavian Life stanowi odpowiedź na współczesne trendy we wzornictwie oraz potrzeby klientów w zakresie nowoczesnego designu. Najwyższej jakości belgijskie tafle luster, wyróżniające się dużą przejrzystością oraz połyskiem, piękne ramy z perfekcyjnie dopracowanym detalem oraz nowoczesny styl – to gwarancja niezwykłych wrażeń estetycznych. Dla bezpieczeństwa najmłodszych lustro pokryte jest od tyłu folią wzmacniającą, dzięki której w razie rozbicia kawałki pozostają na jej powierzchni.

Od kiedy na rynku: czerwiec 2019

Cena produktu: zależy od rozmiaru i wariantu

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy od poniedziałku do soboty. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, telefonicznie oraz osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.lustrodlaciebie.pl, salony wyposażenia wnętrz oraz inne współpracujące sklepy internetowe.

Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta produktowa.

Ruke Zbigniew Rus
ul. Słowackiego 11, 24-100 Puławy
Telefon: 608 403 965
info@ruke.eu
www.ruke.eu

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny