Array
Lustro Moris/Ruke

Lustro Moris/Ruke

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 paź 2019 09:21

Lustro Moris to kwintesencja skandynawskiego stylu. Silny związek z naturą wyrażony został poprzez zastosowanie drewnianych elementów dekoracyjnych, które nadają wnętrzom eleganckiego i nowoczesnego designu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Moris
Kategoria: Przestrzeń pokoju dziennego
Opis produktu: Lustro Moris to kwintesencja skandynawskiego stylu. Silny związek z naturą wyrażony został poprzez zastosowanie drewnianych elementów dekoracyjnych, które nadają wnętrzom eleganckiego i nowoczesnego designu. Nasza propozycja stanowi odpowiedź na współczesne trendy we wzornictwie oraz potrzeby klientów. Najwyższej jakości belgijskie tafle, wyróżniające się dużą przejrzystością oraz połyskiem, piękna rama oraz nowoczesny styl to gwarancja niezwykłych wrażeń estetycznych. Wyraziste kolory ram ożywią pomieszczenie nadając mu harmonii i stylu. Dbałość o najmniejszy szczegół wykonania sprawia, że lustro MORIS zachwyca jakością.
Od kiedy na rynku: lipiec 2019
Cena produktu: Zależy od rozmiaru i wariantu
Gwarancja produktu: 3 lata
Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy od poniedziałku do soboty. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, telefonicznie oraz osobiście.
Dostępność na rynku: sklep internetowy www.lustrodlaciebie.pl, salony wyposażenia wnętrz oraz inne współpracujące sklepy internetowe.
Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta produktowa

Ruke Zbigniew Rus
ul. Słowackiego 11, 24-100 Puławy
Telefon: 608 403 965
info@ruke.eu
www.ruke.eu

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny