Miralite Natura/Saint-Gobain Building Glass Polska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 paź 2019 11:04

MIRALITE NATURA daje odbicie, które uwidocznia rzeczywistość cieplej niż tradycyjne lustro, gwarantuje odbicie, które wygląda bardzo naturalnie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Miralite Natura
  
Nazwa kategorii: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: MIRALITE NATURA daje odbicie, które uwidocznia rzeczywistość cieplej niż tradycyjne lustro, gwarantuje odbicie, które wygląda bardzo naturalnie. Jest to możliwe dzięki delikatnie zabarwionemu filtrowi nanometrycznemu, który nadaje MIRALITE NATURA lekki brzoskwiniowy odcień, dzięki czemu odbicie jest łagodne i autentyczne. Jest to innowacyjne rozwiązanie, chronione patentem o zasięgu globalnym. Wysokie walory estetyczne MIRALITE NATURA umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i usługowych. W szczególności sprawdzą się w miejscach, w których niezwykle istotny jest komfort klientów – takich jak SPA, salony odnowy biologicznej, kluby fitness.

Zalety:
• Wygląd – dzięki subtelnemu, brzoskwiniowemu zabarwieniu szkła wyglądamy lepiej, co poprawia nasze samopoczucie. Naturalny odcień MIRALIE NATURA daje bardzo autentyczne odbicie.
• Komfort – jasne, bardziej przytulne wnętrza poprawiają nasze samopoczucie, sprawiają, że czujemy się lepiej.
• Jakość – posiada optymalną jakość i trwałość, dzięki czemu mogą być stosowane w każdym wnętrzu, również o podwyższonej wilgotności

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu: około 100-150 złotych

Gwarancja produktu: brak

Pogwarancja: nie dotyczy

Dostępność na rynku: dostępne

Dokumentacja: 

 • MIRALITE NATURA posiada oznaczenie CE, a jego parametry są regularnie monitorowane. Lustro to uzyskało Europejską Ocenę Techniczną ETA 17/0457, przyznaną przez EOTA. Trwałość lustra MIRALITE NATURA znacznie przekracza wymagania normy europejskiej EN 1036. MIRALITE NATURA, jako lustro Saint-Gobain najnowszej generacji, nie zawiera ołowiu ani rozpuszczalników. MIRALITE NATURA można poddawać cięciu w celu uzyskania form geometrycznych i niegeometrycznych, wierceniu, obróbce krawędziowej (szlifowanie, fazowanie itd.). Na lustro MIRALITE NATURA można nakładać oznaczenia graficzne i sitodruk, można poddawać je piaskowaniu, jak również grawerować na powierzchni przeciwnej do powłoki. Piaskowanie i grawerowanie szkła na powierzchni z powłoką wymaga przeprowadzenia uprzednich prób.
 • Broszura MIRALITE NATURA

  Saint-Gobain Building Glass Polska
  Ul. Szklanych Domów 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza
  Telefon/Fax: +48 32 295 40 00
  saintgobainwpolsce@saint-gobain.com
  www.saint-gobain.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny