×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Okno KF 320/Internorm

Okno KF 320/Internorm

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 wrz 2019 13:52

KF 320 to premierowy model okna PCV tego roku, który łączy w sobie te elementy wzornictwa, które wśród produktów Internorm cieszą się największą popularnością. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Okno Internorm KF 320

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Specjalna konstrukcja skrzydła sprawia, że okno przypomina przeszklenie stałe, choć jest otwieralne. Od strony zewnętrznej występuje tylko pojedyncza rama, a w nią bezpośrednio wpasowuje się tzw. szklane skrzydło. Dzięki temu okno przypomina przeszklenie typu fix. Taki płaski, pojedynczy kształt ramy umożliwia łatwe zatynkowanie jej w ścianie budynku. Wtedy z zewnątrz budynku widoczne jest jedynie szkło – bardzo minimalistyczne rozwiązanie – a okno nadal pozostaje możliwe do otwarcia. W porównaniu z innymi oknami z ukrytym skrzydłem KF 320 wyróżnia się wąskim profilem, o głębokości tylko 71 mm lub 74 mm z opcjonalną nakładką aluminiową, dostępną w kilkudziesięciu trwałych kolorach. Standardem producenta jest trzyszybowe przeszklenie i klasa antywłamaniowości RC2, którą znajdziemy również w tym modelu. Ponadto dzięki potrójnemu uszczelnieniu i innym technologiom przenikalność cieplna wynosi tylko Uw = 0,65 W/(m2K) – znacznie poniżej maksymalnej wartości dla okien pasywnych. Dodatkowym atutem jest wyciszenie na poziomie Rw = 45 dB i brak widocznych zawiasów, co podkreśla minimalizm linii stylistycznej studio.

Od kiedy na rynku: Od 2019

Cena produktu: Wycena indywidualna

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny 10 lat, pogwarancyjny 30 lat

Dostępność na rynku: Okno wykonywane na zamówienie

Dokumentacja: Certyfikaty na izolacyjność cieplną i dźwiękową wystawione przez Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim (IFT Rosenheim); certyfikat na klasę antywłamaniowości wystawiony przez Instytut Technologii Przeciwpożarowej i Badań Bezpieczeństwa w Linz (IBS Linz) 

IFTM Group Sp. z o.o.
Wołoska 9A, 02-583 Warszawa
tel. 801 88 99 87
biuro@iftm-group.com
www.internorm.com.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także