Okno KF 410/Internorm

Okno KF 410/Internorm

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 wrz 2019 13:54

Model KF 410 na pierwszy rzut oka wygląda na klasyczne okno z PCV i aluminium, jednak w przypadku tego modelu zdecydowanie kluczowe jest wnętrze. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Okno Internorm KF 410

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: W sercu systemu znajduje się przełomowe rozwiązanie docieplające pod nazwą I-tec Insulation. Zamiast pianki zastosowano wolny od freonów granulat izolacyjny. Przy produkcji profilu dociskany jest on pod ciśnieniem do wnętrza ramy, dzięki czemu wypełnia komorę izolacyjną równomiernie, znacznie lepiej niż pianka wycięta na kształt komory. To rozwiązanie genialne w swojej prostocie. Dzięki temu okno KF 410 za każdym razem osiąga taką samą bezkonkurencyjnie niską przenikalność cieplną Uw = 0,62 W/(m2K)! KF 410 dostępny jest na życzenie w wariancie z I-tec Wentylacją. System wywietrzników dyskretnie wbudowany w ramę ościeżnicy okna umożliwia ciągły dostęp świeżego, oczyszczonego powietrza z zewnątrz. Wietrzenie pomieszczeń bez otwierania okien to gwarancja bezpieczeństwa, ale i ochrona przed utratą ciepła. System wyposażono bowiem w wymiennik ciepła, który ogrzewa zasysane powietrze tym usuwanym na zewnątrz. Dodatkową zaletą są 3 możliwe intensywności wietrzenia (plus możliwość całkowitego zamknięcia kratki wietrzącej) i czujnik wilgoci pozwalający na samoczynne włączanie i wyłączanie wietrzenia. Okno dostępne jest w 4 liniach stylistycznych internorm – minimalistycznej studio, nowoczesnej home pure, eleganckiej home soft i tradycyjnej ambiente, w wersji z samego PCV lub z PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową. Nakładka może być pomalowana na kilkadziesiąt kolorów z palety RAL, a także kolory specjalne, w tym teksturowane imitacje drewna i stali szlachetnej. Proszkowe farby stosowane przez Internorm wykazują wysoką odporność na czynniki atmosferyczne. Oprócz niskiej przenikalności ciepła Uw = 0,62 W/(m2K), okno przy wyborze odpowiedniego wariantu charakteryzuje się wyciszeniem Rw = 45 dB i antywłamaniowością klasy RC2 przy trzyszybowym przeszkleniu VSG klasy P4. Wszystkie parametry poświadczone certyfikatami niezależnych instytutów.

Od kiedy na rynku: Od 2012

Cena produktu: Wycena indywidualna

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny 10 lat, pogwarancyjny 30 lat

Dostępność na rynku: Okno wykonywane na zamówienie

Dokumentacja: Certyfikaty na izolacyjność cieplną i dźwiękową wystawione przez Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim (IFT Rosenheim); certyfikat na klasę antywłamaniowości wystawiony przez Instytut Technologii Przeciwpożarowej i Badań Bezpieczeństwa w Linz (IBS Linz)

IFTM Group Sp. z o.o.
Wołoska 9A, 02-583 Warszawa
tel. 801 88 99 87
biuro@iftm-group.com
www.internorm.com.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny