Okno tarasowe fen 86a/Krispol

Okno tarasowe fen 86a/Krispol

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 wrz 2019 10:46

Stworzone z myślą o dużych przeszkleniach. Aluminiowe okno tarasowe FEN 86A pozwoli uwolnić aranżacyjną wyobraźnię inwestorów i architektów – z tym systemem maksymalna szerokość ościeżnicy może wynosić 6 m, a powierzchnia okna nawet do 14 m. Dodatkowo firma KRISPOL, jako jedna z nielicznych na rynku, wprowadziła możliwość okleinowania okien aluminiowych, dzięki czemu okna tarasowe mogą być spójne z pozostałymi elementami stolarki. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Okno tarasowe fen 86a

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Obsługa okna tarasowego FEN 86 A  nie wymaga użycia siły - skrzydło porusza się na rolkach po ukrytej w podłodze szynie. Efekt uchylania okna HST uzyskuje się po prostu zatrzymując skrzydło w dowolnym miejscu i opuszczając je za pomocą klamki. Można również wyposażyć okno w napęd, otwieranie i zamykanie za pomocą pilota, a także programowanie wietrzenia. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązania.

Istotną zaletą systemu HST jest bardzo niski próg zlicowany z podłogą. Dzięki niemu uzyskujemy przejście do ogrodu, które bez problemu pokonamy np. wózkiem. Do największych zalet FEN 86A należy przede wszystkim imponująca trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Okna aluminiowe są odporne na wilgoć, zmiany temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne dzięki temu jest to produkt niezawodny, który nie wymaga konserwacji jak drewno.

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu: Indywidualna wycena na podstawie parametrów

Gwarancja produktu: 5

Pogwarancja: regularne serwisowanie na koszt inwestora

Dostępność na rynku: Produkt dostępny w punktach sprzedaży KRISHOME i sieci sprzedaży KRISHOME

Dokumentacja: 

Krispol sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1, 62-300 Września
Telefon/Fax: 509200494
p.haremska@krispol.pl
www.krispol.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny