Retro Brushed Line Design Experience Dark Omen/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Retro Brushed Line Design Experience Dark Omen/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2019 15:30

Retro Brushed Line Design Experience Dark Omen/Jawor-Parkiet

Retro Brushed Line Design Experience Dark Omen to deska o oryginalnej, ciemnej barwie. Zdecydowaną, czarną podstawę kolorystyczną rozjaśniają naturalne, białe refleksy. Powierzchnia jej mieni się kolorami palonego drewna po ciemny brąz. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Retro Brushed Line Design Experience Dark Omen

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Niejednorodne i chłodne odcienie sprawiają, że deska Retro Brushed Line Design Experience Dark Omen doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach vintage, a połączona z estetyką glamour stworzy wnętrze wyjątkowo designerskie. Wyraźnie zarysowany rysunek słojów, widoczne sęki oraz naturalne przebarwienia. Dark Omen, jak cała Kolekcja Retro, to ręcznie stylizowane, postarzane dębowe deski. Finalny wygląd produktu zawdzięczamy szeregowi procesów obróbki drewna – intensywnemu szczotkowaniu, barwieniu i olejowaniu. Zabiegi te imitują ślady wieloletniego użytkowania i nadają podłodze wyjątkowo rustykalnego charakteru. Produkt dostępny jest w wymiarach: 15 mm, szerokość: 120 mm, długość: 590-600 mm.

Od kiedy na rynku: Deska Retro Brushed Line Design Experience Dark Omen jest na polskim rynku od 2018 roku

Cena produktu: 540zł netto/m²

Gwarancja produktu: Produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta.

Pogwarancja: Rekomendowane przez Jawor-Parkiet punkty dystrybucyjne ofertują klientom stałą konsultację specjalistów oraz serwis pogwarancyjny, jak również serwis gwarancyjny parkieciarzy rekomendowanych przez autoryzowane punkty sprzedaży.

Dostępność na rynku: Podłogi z serii Retro Brushed Line dostępne są w 60 wybranych salonach premium na terenie całego kraju.

Dokumentacja: Certyfikat FSC®, Atest higieniczny, Certyfikat zgodności

Nagrody,opinie,rekomend.: Certyfikat Jakości i Niezawodności Home Zone 2017 dla Retro Collection - Home Zone to ogólnopolski projekt, którego celem jest certyfikacja produktów i usług będących wzorem do naśladowania. Przy współpracy z przedstawicielami branżowych mediów oraz wybitnymi i uznanymi architektami przyznawane jest wyróżnienie będące potwierdzeniem najwyższej jakości i niezawodności, a także gwarancją ponadprzeciętnej funkcjonalności i niebagatelnej estetyki.

Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet
ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 56 474 80 84; fax: 56 472 44 85
sekretariat@jawor-parkiet.pl
www.jawor-parkiet.pl

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny