Array
Sensa Natural Prestige/Nobless Polska

Sensa Natural Prestige/Nobless Polska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 paź 2019 15:49

Panele Sensa Natural Prestige czerpią z natury to, co najcenniejsze – trójwymiarowa struktura paneli, wierne odwzorowanie słojów i kolorystyka do złudzenia przypominają naturalne drewno. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Sensa Natural Prestige
Kategoria: Podłogi i ściany
Opis produktu: Panele Sensa Natural Prestige czerpią z natury to, co najcenniejsze – trójwymiarowa struktura paneli, wierne odwzorowanie słojów i kolorystyka do złudzenia przypominają naturalne drewno. Gęsta i zróżnicowana realistyczna struktura włókien nadaje podłodze szlachetnego wyglądu. Natural Prestige to kolekcja bogata w szeroką gamę dekorów od najjaśniejszych odcieni dębu do bliskich czerni.

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii produkcji i niemieckiej jakości, panele Sensa Natural Prestige łączą oryginalny design i trwałość. Podłogi są zabezpieczone wyjątkowo wytrzymałą powłoką ochronną, o czym świadczy wysoka klasa ścieralności AC5/33. Zastosowanie systemu wosków Isowaxx poprawia odporność na niebezpieczne dla naturalnych tworzyw wilgoć i chemikalia. Trwałość podłóg wzmacnia dodatkowo opatentowany zamek SensaLOC, który gwarantuje precyzyjne i solidne połączenie paneli. Bliskie podobieństwo paneli do prawdziwych desek to zasługa zastosowania kombinacji najnowocześniejszych technologii w produkcji. Odbywa się to jednak z poszanowaniem środowiska naturalnego. Fabryka paneli Sensa znajduje się w otoczeniu niemieckich lasów, dzięki czemu ograniczona została emisja dwutlenku węgla, związana z transportem surowca do miejsca przetworzenia. Kompleks stosuje się do restrykcyjnych norm dotyczących ochrony środowiska – emisja gazów została zminimalizowana na tyle, że do atmosfery wypuszczana jest niemal wyłącznie para wodna.

Specyfikacja: Panele laminowane Klasa AC5/33 Wymiar panela: 1286x160x10 mm 9 dekorów w kolekcji Natural Prestige Struktura synchroniczna 4-stronna fuga Zamek sensaLOC, system Isowaxx
Od kiedy na rynku: 2011 rok
Cena produktu: 83,33 zł – 107,35 zł/m2 (*może ulec zmianie pod wpływem zmian kursu)
Gwarancja produktu: 5 lat gwarancji publicznej i 25 lat gwarancji w użytku domowej
Pogwarancja: Tak, obowiązuje procedura reklamacyjna
Dostępność na rynku: Produkty dostępne są w punktach sprzedaży w całej Polsce oraz w sprzedaży on-line prowadzonej przez dystrybutorów. Generalnym dystrybutorem marki w Polsce jest Nobless Polska

Nobless Polska Zbigniew Sierzputowski
Sierosław, ul. Skrajna 3B, 62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 84 53 900
info@nobless.pl
www.nobless.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny