Seria armatury łazienkowej Zorita/Laveo

Seria armatury łazienkowej Zorita/Laveo

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2019 11:49

Seria ZORITA złożona jest z dziesięciu modeli baterii łazienkowych oraz natrysków. Cechą wyróżniającą armatury ZORITA jest unikalny, chromowy pasek wykorzystany we wszystkich dostępnych modelach. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Seria armatury łazienkowej ZORITA

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Kolekcja ZORITA została zaprojektowania w modnych wykończeniach: białym błyszczącym i czarnym matowym. Cechą wyróżniającą armaturę tej serii Laveo jest unikalna, chromowa linia, podkreślająca ciekawą bryłę produktu. To wyjątkowe zdobienie będzie współgrało z innymi akcesoriami i dekoracjami łazienkowymi, nawiązując do trendu glamour. Detal chromu na białej czy czarnej baterii otwiera dodatkowe możliwości podczas projektowania wnętrza i umożliwia wprowadzanie elementów łazienki, nie ograniczając aranżacji tylko do przestrzeni biało-czarnej.

Smukłe korpusy baterii dodają im lekkości, a zaokrąglone kształty ułatwiają utrzymanie armatury w czystości. Seria złożona jest z dziesięciu modeli baterii łazienkowych oraz natrysków.

Dzięki obecności modeli natryskowych seria ZORITA jest serią kompletną i daje możliwość całościowej aranżacji łazienki, bez konieczności dobierana osobno natrysku.

Wyposażona w wysokiej jakości głowicę oraz objęta 8-letnią gwarancją, armatura będzie przez lata służyła w łazience, nie tylko jako praktyczne, ale i estetyczne rozwiązanie.

Od kiedy na rynku: listopad 2019

Cena produktu: 300 - 500 zł (w zależności od modelu)

Gwarancja produktu: 2 - 8 lat (szczegóły w karcie gwarancyjnej)

Pogwarancja: Ogólnopolski serwis dojazdowy

Laveo
Al. Kościuszki 1, 90-418 Łódź
Telefon/Fax: +48 42 715 41 33
bok@laveo.pl
www.laveo.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny