Seria Happy D.2 Plus/Duravit

Seria Happy D.2 Plus/Duravit

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2019 14:16

W skład serii wchodzą umywalki nablatowe, z pasującymi konsolami i dopasowanymi półwysokimi szafkami oraz okrągłymi lustrami, tworzą idealnie zharmonizowane przestrzenie łazienkowe oraz miski toaletowe, bidety i wanna. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Seria Happy D.2 Plus

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Projekt Sieger Design. W skład serii wchodzą umywalki nablatowe, z pasującymi konsolami i dopasowanymi półwysokimi szafkami oraz okrągłymi lustrami, tworzą idealnie zharmonizowane przestrzenie łazienkowe oraz miski toaletowe, bidety i wanna. Umywalki nablatowe są dostępne w trzech szerokościach (400, 500 i 600 mm), z których dwie mają wbudowaną wyspę na armaturę. Indywidualność zawdzięczają nowym wariantom kolorystycznym w wersji antracytowy mat lub z dwukolorowym kontrastem, z błyszczącą bielą w środku i antracytowym matem na zewnątrz. Spójna koncepcja kolorystyczna Happy D.2 Plus obejmuje również miski toaletowe i bidety, a wnętrze toalet wykończone jest dla optymalnej higieny błyszczącym antracytem. Wszystkie ceramiczne elementy są również dostępne w błyszczącym białym kolorze. Występujące w czterech szerokościach szafki podumywalkowe (650, 1000, 1300 i 1600mm) oferują miejsce do przechowywania. Małe, praktyczne półki na drzwiach szafek półwysokich, dostępne w dwóch rozmiarach, zapewniają doskonały porządek we wnętrzu. Indywidualne aranżacje mogą być tworzone na podstawie jedenastu wzorów do wyboru: praktyczne powierzchnie z wysokiej jakości drewna lub matowe, w jasnych i ciemnych odcieniach. Wariant Grafit Super Mat jest również wyposażony w powłokę zapobiegającą zostawianiu odcisków palców.

Okrągłe lustra wyposażone w paski oświetleniowe wokół lustra mają dwa wykończenia: graficznie promieniujące („Promieniste”) lub bioniczno-geometryczne („Organiczne”). Dla maksymalnego komfortu niektóre modele wyposażone zostały we włącznik sensorowy, funkcję przyciemniania oświetlenia i opcjonalne podgrzewanie lustra. Wariant z panelem sterowania na powierzchni lustra jest również wyposażony w ogrzewanie lustra, tryb światła pośredniego oraz funkcję włączania światła kolorowego: przy jasności ponad 300 luksów kolor światła można regulować w sposób ciągły od 2700 (ciepłe światło) do 6500 kelwinów (zimne światło). Wanny Happy D2 Plus wykonane zostały z błyszczącego akrylu, dostępne są opcjonalnie w wersji Grafit Super Mat z bezszwowymi obudowami. Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym (1800x800 mm) i różnym wersjom - przyścienna, narożna lewa, narożna prawa oraz wersja wolnostojąca, występują także w opcji z hydromasażem.

Od kiedy na rynku 2019 kwiecień

Cena produktu cena zależy od wymiarów

Gwarancja: produktu 5 lat

Pogwarancja: Montaż zalecany przez serwis Duravit. Informacje dotyczące serwisu w biurze Duravit

Polska i w salonie sprzedaży

Dostępność na rynku: dostępny w wybranych salonach sprzedaży

Dokumentacja: atest higieniczny

Duravit Polska Sp. z o.o.
Okulickiego 5F, 05-500 Piaseczno
tel: (22) 716 00 15
barbara.lesner@pl.duravit.com
www.duravit.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny