Seria zlewozmywaków granitowych Grenada/Laveo

Seria zlewozmywaków granitowych Grenada/Laveo

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2019 11:49

Seria GRENADA – autorski projekt Marii Kubiak, odpowiedzialnej w Laveo za portfolio zlewozmywaków – to wyjątkowa nowość w ofercie marki. Zlewozmywaki zostały zaprojektowane tak, aby – poza oczywistymi „kuchennymi” funkcjami – odgrywały przede wszystkim rolę dekoracyjną. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Seria zlewozmywaków granitowych GRENADA

Nazwa kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: GRENADA to minimalistyczna biżuteria dla nowoczesnej kuchni. Jedna komora z ociekaczem wyróżnia się prostym, surowym wręcz kształtem. Wersja jednokomorowa to asymetryczna bryła nadająca zlewozmywakowi niepowtarzalnego charakteru. Zlewozmywakowi elegancji dodają też dopracowane detale akcesoriów takie jak gładka osłona sita zlewozmywaka oraz pneumatyczny korek zamknięcia odpływu wody dedykowany zlewozmywakom klasy premium.

Do sprzedaży trafiły dwa modele, każdy dostępny w trzech wykończeniach : beżowym, szarym i czarnym. Materiał wykonania zlewozmywaków – granit – gwarantuje ich użytkownikom odporność na zarysowania, przebarwienia, szok termiczny oraz wysoką – do 250°C, temperaturę.

Powierzchnia zlewozmywaka jest jednolita, gładka, bez widocznych nacięć i zagłębień co sprawia, że woda swobodnie spływa do komory, a utrzymanie go w czystości nie wymaga wysiłku.

Seria GRENADA doskonale wpisuje się w modernistycznie urządzone kuchnie.

Zlewozmywaki posiadają 10-letnią gwarancję i zostały wyposażone w syfon oszczędzający miejsce w szafce – typ Space Saving.

Od kiedy na rynku: październik 2019

Cena produktu: 800 zł

Gwarancja produktu: 10 lat (szczegóły w karcie gwarancyjnej)

Pogwarancja: Ogólnopolski serwis dojazdowy

Laveo
Al. Kościuszki 1, 90-418 Łódź
Telefon/Fax: +48 42 715 41 33
bok@laveo.pl
www.laveo.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny